25 березня 2023
Logo slogan

10 лютого – презентація результатів соціологічного дослідження про Київську агломерацію

10 лютого з 11:00 до 12:00 відбудеться онлайн-презентація результатів соціологічного дослідження «Київська агломерація (в контексті широкомасштабного російського вторгнення)», яке проведено на замовлення Ради Європи.


Дослідження є вже другим з тематики Київської агломерації і проводилось Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення Ради Європи у співпраці з Місцевою асоціацією органів місцевого самоврядування «Київська агломерація» наприкінці 2022 року. Презентація пройде в рамках діяльності Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування та стійкості в Україні».

Результати дослідження демонструють, що, порівняно з 2020 роком, з 45% до 95% зросла підтримка ідеї співробітництва Києва та сусідніх громад. При цьому 73% і 67% опитаних відповідно у Києві та інших громадах Київської агломерації вважають, що від такого співробітництва виграють усі.

Дослідження є корисним для аналізу суспільно-політичних настроїв дорослого населення у місті Києві та навколишніх громадах щодо Київської агломерації, формування пріоритетів на майбутнє, розробки та прийняття відповідних політик та управлінських рішень, спрямованих на розбудову та посилення громад.

Окрім традиційних питань у дослідженні окрема увага приділена питанням  функціонування місцевого самоврядування в умовах  широкомасштабного російського вторгнення, стану справ у громадах, міграції населення та внутрішньо переміщених осіб.

Спікери: представники Київського міжнародного інституту соціології, Місцевої асоціації органів місцевого самоврядуванні «Київська агломерація» та Ради Європи.

Трансляція заходу: на Facebook-сторінках Офісу Ради Європи в Україні, Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні», асоціації «Київська агломерація» та порталу «Децентралізація».

Мова заходу: українська.


Соціологічне дослідження проводилось у жовтні-листопаді 2022 року. Загалом в рамках дослідження було проведено 801 інтерв’ю. З них 401 було проведене в м. Київ, 400 – в інших населених пунктах громад Київської агломерації. Статистична похибка вибірки – 3,9%.

Запрошуємо ознайомитись з попереднім дослідженням з тематики Київської агломерації, яке проводилось у вересні 2020 року.

07.02.2023 - 09:25 | Переглядів: 852
10 лютого – презентація результатів соціологічного дослідження про Київську агломерацію

Теги:

агломерація анонс

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

24 березня 2023

28 березня - онлайн-семінар «Актуальні та проблемні питання функціонування Реєстру пошкодженого та знищеного майна»

28 березня - онлайн-семінар «Актуальні та...

Для надання роз’яснень щодо функціонування реєстру пошкодженого та зруйнованого майна, налагодження  системної роботи...

24 березня 2023

Роз’яснення для громад: зміни до Порядку казначейського обслуговування

Роз’яснення для громад: зміни до Порядку...

У березні постановою №230 Уряд ухвалив зміни до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в...

24 березня 2023

Ключові суб’єкти децентралізації обговорили дорожню законодавчу карту реформи

Ключові суб’єкти децентралізації обговорили...

Дорожню карту нормативно-правового регулювання, яке дасть змогу втілювати подальші кроки реформи місцевого...

24 березня 2023

Складання та виконання розпису місцевого бюджету: що змінилося у наказі Міністерства фінансів №57

Складання та виконання розпису місцевого...

Експерти Програми DOBRE аналізують та роз’яснюють зміни до Інструкції про складання і виконання розпису Державного...