01 квітня 2023
Logo slogan

Миргородська громада реалізує проєкти у співпраці з USAID «ГОВЕРЛА»

 

Перебуваючи з візитом у Полтавській області, Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), та команда Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відвідали Миргородську громаду. Під час зустрічі з головою громади Сергієм Соломахою та його командою мова йшла про поточну та майбутню співпрацю.


Керівництво громади також продемонструвало роботу обладнання, переданого Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» для реагування на надзвичайні ситуації та якісного надання послуг мешканцям. Так, громада облаштувала під мобільний пункт обігріву намет, переданий Проєктом; генератори від USAID «ГОВЕРЛА» встановлені по місту та забезпечують безперебійність теплопостачання навіть під час блекаутів; Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю покращив надання послуг завдяки отриманому від USAID «ГОВЕРЛА» обладнанню та спеціалізованому реабілітаційному програмному забезпеченню; Миргородський ліцей імені Панаса Мирного, який отримав сучасні духові пароконвектомати, духові плити, посуд та меблі, покращив систему шкільного харчування; а завдяки переданому Проєктом екскаватору громада має можливість ремонтувати об’єкти критичної інфраструктури.

«Миргородська громада ставить перед собі амбітні цілі як щодо реагування на надзвичайні ситуації, так і щодо реалізації розвиткових проєктів. USAID радо допомагає громаді в обох напрямках. Передане через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обладнання для Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю вже сприяє наданню кращих соціальних послуг; генератори забезпечують безперебійне теплопостачання у трьох будинках, двох школах та комунальному підприємстві громади; а екскаватор допомагає ремонтувати критичну інфраструктуру муніципалітету, а саме налагодити водопостачання та роботу системи каналізації. Спільно з громадою ми працюватимемо і над проєктами післявоєнної відбудови», - сказав Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 

Сергій Соломаха, голова Миргородської громади подякував Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за надану підтримку та окреслив напрямки майбутньої співпраці:

«У планах Миргородської громади є чимало роботи – від створення місцевої пожежної команди до оновлення стратегії громади. Тож ми раді, що маємо можливість співпрацювати з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» і спільно реалізовувати ці проєкти».

 

Приєднані зображення:

Теги:

міжнародна підтримка

Область:

Полтавська область

Громади:

Миргородська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

31 березня 2023

У Полтаві відбулася конференція для деокупованих громад

У Полтаві відбулася конференція для...

28-30 березня у Полтаві відбулася конференція «Посилення спроможності громади надавати публічні послуги мешканцям»...

31 березня 2023

Програма USAID DOBRE вручила протоколи про співпрацю громадам Миколаївщини, Харківщини та Херсонщини

Програма USAID DOBRE вручила протоколи про...

30-31 березня 2023 року у Львові відбулася презентація плану роботи Програми «Децентралізація приносить кращі...

31 березня 2023

Золочівська міська громада розпочала роботу зі створення Комплексного плану просторового розвитку

Золочівська міська громада розпочала роботу зі...

29 березня Золочівська громада, що на Львівщині, провела стратегічну сесію з формування завдання на розроблення...

31 березня 2023

У селі на Буковині створили сучасну швейну майстерню

У селі на Буковині створили сучасну швейну...

29 березня 2023 року в селі Мариничі Усть-Путильської громади Чернівецької області відкрили швейну майстерню. Аби...