25 громад ознайомилися з досвідом розвитку системи добровільних пожежно-рятувальних підрозділів

 

Представники громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Волинської, Львівської та Полтавської областей ознайомилися з досвідом функціонування добровільних пожежно-рятувальних підрозділів громад Рівненської області.


Дводенний навчальний візит відбувся в рамках проєкту «Цивільний захист з добровільними пожежними командами для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який реалізовується Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні за підтримки USAID «ГОВЕРЛА».

Громади, які успішно впровадили систему цивільного захисту, поділилися своїм досвідом створення та функціонування добровільних пожежних команд. Учасники проєкту мали можливість ознайомитися з передовим досвідом українських громад щодо налаштування ефективної системи цивільного захисту громадян.

Подібні навчальні візити надають учасникам можливість не лише обговорити особливості успішної розбудови системи пожежної безпеки громади, але й налагодити співпрацю між громадами.

Це також підкреслює координатор проєкту «Цивільний захист з добровільними пожежними командами для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Микола Волчецький:

«Під час поїздки учасники проєкту мали можливість наглядно ознайомитися як функціонують ДПК в різних громадах. Досвід кожної — унікальний, тому учасники мають змогу перейняти те, що спрацює конкретно для їх громади. Зі свого боку, команда Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні спільно з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» продовжить підтримку громад, надаючи рекомендації щодо юридичних та організаційних аспектів розвитку цивільного захисту».

Детальніше про навчальний візит у відео за посиланням.

За результатами навчального візиту учасники проєкту переконалися — добровольцем може стати кожен. Підтвердженням цього став і підлітковий клуб юних рятувальників «Школа безпеки», і добровільна пожежна команда Свято-Воскресенського чоловічого монастиря ПЦУ.

Наступний етап підготовки майбутніх рятувальників — спеціалізоване навчання за програмою Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яке дозволить громадам-партнеркам Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відчутно покращити систему цивільного захисту на місцях.

Приєднані зображення:

Теги:

безпека

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

08 лютого 2023

Відкрито прийом заявок на участь у Навчальній платформі для керівників ЦНАП

Відкрито прийом заявок на участь у Навчальній...

Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» запрошує керівниць та керівників ЦНАП, які прагнуть розвивати...

08 лютого 2023

Як ефективно купувати через Prozorro Market, розкажуть на вебінарі DECIDE 13 лютого

Як ефективно купувати через Prozorro Market,...

13 лютого 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»...

08 лютого 2023

Продовольча безпека міст. Міжнародний досвід та можливості для українських міст

Продовольча безпека міст. Міжнародний досвід та...

Міста є основними споживачами, джерелами культурних норм і запитів щодо харчування. Саме на міста припадає понад 70%...

07 лютого 2023

Мінфін у січні перерахував з держбюджету 10,7 млрд грн трансфертів до місцевих бюджетів

Мінфін у січні перерахував з держбюджету 10,7...

У січні 2023 року (станом на 01.02.2023) Кабінет Міністрів України, згідно з бюджетним законодавством, забезпечив...