6 грудня Кабмін ухвалив постанову про реалізацію спільного проєкту Першої леді та UNICEF щодо грошової допомоги опорним закладам загальної середньої освіти.
Кожній школі буде виплачена одноразова грошова допомога у розмірі 2000 доларів США на закупівлю обладнання та ремонт шкільних їдалень.
Цей гуманітарний проєкт загальною вартістю понад 2 мільйони доларів охопить 1 тисячу шкіл, де навчаються більш як 450 тисяч дітей.
Спільна ініціатива Першої леді, Мінреінтеграції та UNICEF покликана забезпечити якість освітнього процесу в умовах війни, допомогти дітям покращити їх фізичне та психічне здоров’я, а також популяризувати серед них здорове харчування.
Теги:
освіта міжнародна підтримка бюджет
Джерело:
Мінреінтеграції
23 лютого 2026
Моніторинг громад – січень 2026
Моніторинг громад – січень 2026
Як змінюється стан справ у територіальних громадах? Як на їхню спроможність впливають безпекові умови в регіонах та...
23 лютого 2026
У Мінрозвитку обговорили пріоритети державної політики щодо тимчасово окупованих територій України
У Мінрозвитку обговорили пріоритети державної...
Під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Олексія Рябикіна відбулося обговорення...
23 лютого 2026
Відкритий діалог заради розвитку громад: які...
Публічні консультації, круглі столи, презентації досліджень, експертні зустрічі — Комітет Верховної Ради України з...
23 лютого 2026
Профорієнтувати, навчати та заробляти. У Васильківському коледжі створили сучасний кулінарний хаб
Профорієнтувати, навчати та заробляти. У...
Замість старих 40-літрових каструль – «кулінарний комп’ютер» iVario, замість радянської плитки – керамограніт і...