13 грудня 2022 року з 12:00 до 16:15 години відбудеться онлайн-марафон «Жінка-лідерка в цифровому просторі» у межах співпраці Google Україна та Міністерства цифрової трансформації України, національного проєкту Дія.Цифрова освіта, структури ООН Жінки у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією за виконання Академією цифрового розвитку й підтримки Міністерства закордонних справ Канади.
Метою заходу є посилення спроможності й упевненості жінок в користуванні цифровими пристроями та послугами.
Структура події передбачає різні активності для взаємодії під час онлайн-сесій, а також можливість ознайомитися із записами та взяти участь у розіграші подарунків за підсумками події.
Докладніше за покликанням. Трансляція за покликанням.
Початок о 12:00.
Участь у марафоні – безоплатна. Для перегляду трансляцій реєструватися не потрібно. Усі матеріали та записи доповідей будуть опубліковані на сайті заходу.
18 липня 2026
Уряд утворив Міністерство у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб
Уряд утворив Міністерство у справах громад,...
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 17 липня 2026 року № 963 «Деякі питання оптимізації системи...
17 липня 2026
Доступні для всіх громад України: Єдині символи для роздільного збору відходів
Доступні для всіх громад України: Єдині символи...
Українські громади, які прагнуть впроваджувати єдину систему роздільного збору відходів, відтепер можуть безкоштовно...
17 липня 2026
Розвиток і збереження молоді в громаді: у Дрогобичі запрацював Талант-Хаб
Розвиток і збереження молоді в громаді: у...
У рамках проєкту «Створення сприятливого інклюзивного середовища для дітей та молоді» у Дрогобичі на Львівщині...
17 липня 2026
Львівська облрада звернулася до Верховної Ради...
Постійна комісія Львівської обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування підтримала проєкт звернення до...