Урбаністична коаліція Ro3kvit працює над розробкою програм для підвищення кваліфікації управлінців громад та областей для застовування нових підходів розвитку територій в умовах викликів війни та післявоєнної відбудови.
Запрошуємо управлінців ОМС та ОДА, зокрема керівників структурних підрозділів та підприємств, поділитися нагальними викликами у сферах містопланування, житла, енергетики, екології та мобільності. Пріоритетом дослідження є міські громади в усіх областях України з орієнтовною кількістю населення від 20 тисяч осіб. Опитування проводиться до 26 вересня 2022 року включно.
За допомогою ваших відповідей українські та європейські експерти сформують детальну карту потреб українських громад і створять найбільш відповідні освітні формати.
Просимо приділити 5 хвилин вашого часу та заповнити опитувальник. Це надасть вам доступ до пріоритетної участі в програмах розвитку управлінських та професійних компетенцій у вашій громаді:
https://forms.gle/huF6A7TUeByhpPhq8
Цей опитувальник було створено Міжнародною урбаністичною коаліцією ro3kvit з метою вивчення потреб громад у ровитку спроможностей місцевого самоврядування на замовлення проекту “New European Bauhaus” Європейської Комісії. На основі дослідження буде розроблено освітню програму для працівників і керівників муніципалітетів з найбільш пріоритетних напрямків.
Інформація, що збирається, буде використана виняткового для цілей дослідження та не буде надана третім сторонам.
Теги:
опитування війна створення спроможних громад
Джерело:
Урбаністична коаліція Ro3kvit
15 липня 2025
Сила двох: співпраця ЦНАП і ДПС як один зі шляхів зміцнення бюджету громади
Сила двох: співпраця ЦНАП і ДПС як один зі...
Ще 2019-го мешканці Мерефи почали питати, чому за паспортом і субсидією можна прийти до ЦНАП, а за карткою платника...
15 липня 2025
Навчання для підприємців із культурних та...
Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD та формація Lanka.pro...
15 липня 2025
Начальник Очеретинської військової адміністрації Покровського району Донецької області Микола Коваленко про...
14 липня 2025
Аналіз положень Бюджетної декларації України на 2026-2028 роки
Аналіз положень Бюджетної декларації України на...
Автор: Ігор Герасимчук, експерт Програми Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» Бюджетна...