У четвертому випуску «ДНК міста» - історія унікального музею в маленькому селі на Харківщині. Завдяки зусиллям активістів будівля з дірявою стелею, що містить унікальну експозицію творів мистецтва, перетворилася на туристичний магніт.
Як віднайти особливість своєї громади і зробити її привабливою для туристів? Відповідь - у програмі «ДНК міста» від Міжнародного саміту мерів та фонду Western NIS Enterprise Fund.
Нагадаємо, у першому випуску герої програми розповіли про розвиток підприємництва, взаємодію влади та бізнесу та соціальну відповідальність. У другому – все про створення та управління ОСББ. У третьому випуску – відповіді на питання «де шукати фінансування інфраструктурних проектів?»
Для довідки: програма “ДНК міста” виходитиме щосереди з 10 серпня 2022 року на Youtube-каналі International Mayors Summit. У випуски “ДНК міста” увійшли історії з Києва, Івано-Франківська, Житомира, Чернівців, Новояворівська, Пархомівки, Бахмута, Дніпра.
Для запитів журналістів: max@goodpolitics.com.ua, Максим Джигун, +380975808319
26 серпня 2026
Віталій Безгін: інтеграція ВПО потребує сталих житлових рішень і комплексного підходу
Віталій Безгін: інтеграція ВПО потребує сталих...
Інтеграція внутрішньо переміщених осіб у нових громадах потребує комплексного підходу, за якого житло поєднується з...
26 серпня 2026
АІКОМ 2: відповідаємо на найпоширеніші запитання
АІКОМ 2: відповідаємо на найпоширеніші запитання
Експерти Швейцарсько-українського проєкту DECIDE відповіли на поширені запитання щодо роботи в системі АІКОМ...
26 серпня 2026
У Києві відбувся Шостий Саміт перших леді та джентльменів
У Києві відбувся Шостий Саміт перших леді та...
У Києві відбувся Шостий Summit of First Ladies and Gentlemen, започаткований першою леді України Оленою Зеленською....
26 серпня 2026
Політика регіонального розвитку в Австрії
Політика регіонального розвитку в Австрії
ВИСНОВОК Регіональна та просторова політика Австрії за останні п’ять десятиліть зазнала докорінної трансформації –...