Механізм використання коштів спеціального фонду місцевих бюджетів планують спростити – інфографіка

Місцева влада зможе передавати кошти зі спеціального до загального фонду місцевого бюджету і використовувати їх на нагальні потреби. Це передбачає розроблений Мінрегіоном законопроект «Про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо посилення гнучкості місцевих бюджетів та підвищення оперативності прийняття рішень» №7426 від 01.06.2022.

«В умовах воєнного стану громади на передовій і в тилу потребують швидких рішень і ресурсів для їх виконання. Тому Мінрегіон виступив з ініціативою надати місцевій владі більше можливостей для оперативного вирішення нагальних проблем. Знаємо, що Парламент розуміє важливість цього питання і не зволікатиме з прийняттям законопроекту. Громади здатні самостійно та ефективно, на користь жителям і спільній перемозі використовувати додаткові повноваження і ресурси», - прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

Що передбачає законопроект і яких результатів очікувати після набуття чинності запропонованими змінами – у інфографіці, підготовленій порталом «Децентралізація» спільно з Мінрегіоном:

 

Як повідомлолося, раніше Уряд схвалив законодавчу ініціативу Мінрегіону з використання коштів спецфонду органами місцевого самоврядування

Теги:

бюджет В'ячеслав Негода закон війна війна місцеві бюджети

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

18 серпня 2022

Запрацював чатбот для старост громад, створений за підтримки U-LEAD

Запрацював чатбот для старост громад,...

В Україні презентувати чатбот «Старости ОТГ», створений Всеукраїнською асоціацією об'єднаних територіальних громад за...

18 серпня 2022

Рада Європи надала новий висновок щодо проєкту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Рада Європи надала новий висновок щодо проєкту...

Рада Європи надала новий висновок стосовно проєкту закону «Про службу в органах місцевого самоврядування»...

18 серпня 2022

Голова Сергіївської громади розповів про роботу для вимушених переселенців

Голова Сергіївської громади розповів про роботу...

В Українському кризовому медіа-центрі представники центральних органів влади, міжнародних організацій, регіональної...