03 грудня 2023
Logo slogan

Олексій Чернишов зустрівся з Президентом та Генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зустрівся з Президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Лендертом Вербеком та Генеральним секретарем Конгресу Андреасом Кіфером. 

Зокрема, з Лендертом Вербеком обговорили розвиток продуктивної взаємодії між муніципалітетами України та Європи шляхом розширення побратимських відносин. Про це Міністр Олексій Чернишов повідомив на своїй сторінці у ФБ.

«Україна буде послідовною в реалізації завдань фінальної стадії реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади. Обговорили механізми співдії громадян, місцевої і державної влади та міжнародних партнерів у відновленні України. Наша ціль: підготувати підґрунтя для якісної та швидкої взаємодії на всіх рівнях. Наголосили на важливості розроблення та затвердження аналогу плану Маршалла для відбудови України. Ми маємо створити мережу горизонтальних зв’язків в Європі та спільно працювати задля захисту свободи і демократії», – зазначив Олексій Чернишов.

В свою чергу з Андреасом Кіфером обговорили перспективи розширення співпраці з міжнародними партнерами на рівні муніципалітетів держав-членів Ради Європи. Зокрема, Міністр подякував за пропозицію допомогти з професіоналами у сфері містобудування, як один із векторів відбудови України.

«Вдячний за підтримку впровадження ініціативи Cities4Cities. Дуже ціную спрямованість Генерального секретаря на співпрацю на рівні міст, яка допоможе об’єднати тих, хто потребує, із тими, хто готовий допомогти», – наголосив Олексій Чернишов у пості.

Також Олексій Чернишов підкреслив, що для України дуже важливо набути статус кандидата на вступ в ЄС наприкінці червня. Це рішення потрібне українцям якомога швидше.

Зазначимо, Конгрес  місцевих і регіональних влад Ради Європи є консультативним органом, який представляє інтереси органів місцевих і регіональних влад 47-и держав-членів Ради Європи. Пріоритетами Конгресу є захист інтересів органів місцевих і регіональних влад, забезпечення їх участі у процесах європейської інтеграції, моніторинг дотримання державами-членами Ради Європи положень Європейської хартії місцевого самоврядування та спостереження за місцевими та регіональними виборами в цих країнах.

Теги:

Олексій Чернишов Рада Європи

Джерело:

Мінрегіон

Поділитися новиною:

Читайте також:

01 грудня 2023

ІІІ Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з проблематики муніципального права»

ІІІ Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця...

Академія праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проводить ІІІ Всеукраїнський...

01 грудня 2023

Проєкт UCORD оголошує відбір додаткових партнерських областей

Проєкт UCORD оголошує відбір додаткових...

Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD планує розширити географію...

01 грудня 2023

01 грудня 2023

Головні тези з Форуму муніципального партнерства у Львові

Головні тези з Форуму муніципального...

Форуму муніципального партнерства - це підсумкова подія Сities4Cities | United4Ukraine, присвячена налагодженню...