Закарпатська область стала партнером Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

1 червня 2022 року Закарпатська область стала партнером Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»). Угоду про наміри підписали Віктор Микита, Голова Закарпатської ОВА та Габріель Абрагам, Керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».


Віктор Микита, голова Закарпатської обласної військової адміністрації:

«Це важливий крок для розвитку наших громад, адже тепер матимемо додаткові можливості для впровадження важливих та корисних ініціатив для населення. Також завдяки Проєкту вдасться зменшити навантаження на територіальні громади, оскільки вони приймають вимушено переміщених осіб. Ми завжди готові до конструктивної співпраці, роботи на результат, тому підтримуємо постійний контакт із закордонними партнерами».

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» має на меті зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізацію залучення громадськості на всіх рівнях. Співпраця з Закарпаттям охопить як обласний, так і місцевий рівень. До десяти громад-партнерок буде відібрано за результатом конкурсу ініціатив.

Інституційна підтримка, планування розвитку територій та управління земельним ресурсами, місцевий економічний розвиток, співробітництво між територіальними громадами, удосконалення надання послуг, залучення мешканців до процесів прийняття рішень у громадах – є пріоритетними напрямками підтримки команди Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Органи місцевого самоврядування матимуть можливість отримати фінансову підтримку для реалізації найбільш актуальних ініціатив громад, а організації громадянського суспільства зможуть взяти участь у конкурсах грантів, кожен з яких також буде спрямовано на розвиток відповідних громад регіону. 

Габріель Абрагам, керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»:

«Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» продовжуватиме підтримувати Уряд України у втіленні реформи децентралізації. Проєкт сприяє проведенню реформи в сфері децентралізації, зміцненню спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадян на всіх рівнях. Я радий офіційно розпочати партнерство із Закарпатською областю та підтримати Україну в цей непростий час. Впевнений, що Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» сприятиме успішній реалізація реформи децентралізації, подоланню викликів війни та партнерству задля місцевого економічного розвитку та покращенню життя українців».

01.06.2022 - 17:34 | Переглядів: 999
Закарпатська область стала партнером Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Теги:

міжнародна підтримка

Область:

Закарпатська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

16 серпня 2022

Можливості для громад та розвитку підприємництва

Можливості для громад та розвитку підприємництва

Український кризовий медіа-центр та Програма DOBRE зібрали для вас актуальні грантові програми USAID для громад та...

16 серпня 2022

Основні зміни у наданні затребуваних адміністративних послуг

Основні зміни у наданні затребуваних...

Експерти шведсько-українського проекту PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні" актуалізували інформацію по...

16 серпня 2022

Про онлайн-школу з фізики, віру у перемогу та нідерландський університет

Про онлайн-школу з фізики, віру у перемогу та...

«Від того, втратимо ми дітей, що добре розуміються у фізиці, чи не втратимо, залежить обороноздатність нашої держави...

16 серпня 2022

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав Горохівській громаді обладнання для реагування на надзвичайні ситуації

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав Горохівській...

  15 серпня, в рамках моніторингового візиту у громади-партнерки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», Марат Кюрчевський,...