У яких випадках освітянам оголошувати простій, - експертне роз'яснення

Оголошення простою працівникам не є обов’язковим рішенням для всіх закладів освіти, але за певних обставин дозволяє зберегти робочі місця і не зупинити освітній процес.

Авторка: Анна Пуцова, експертка Проєкту DECIDE


Воєнний стан в Україні триває вже понад 40 днів. За цей час органи місцевого самоврядування встигли більш-менш прилаштуватися до нових умов роботи. Адже не ми обираємо час, у якому живемо…

Посадові особи вже звикли працювати цілодобово та приймати складні й нетипові управлінські рішення. Проте, аби знайти відповідь на більшість питань, які постають перед місцевими управлінцями, незважаючи на такий нелегкий ритм роботи, варто ґрунтовно аналізувати нормативно-правові акти, які діяли до війни та після її початку. 

Одне з таких питань, на які весь цей час шукають управлінці відповідь, – у яких випадках освітянам оголошувати простій?

Давайте спробуємо змоделювати ситуацію, коли «простій» є необхідністю, а також проаналізуємо, що для педагогічних працівників означає цей статус.

 

Довідково

Простій — це призупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами (ч. 1 ст. 34 КЗпП).

 

Призупинення роботи може застосовуватись як для всього колективу, так і для окремих працівників. Як визначитися, у яких випадках можна застосовувати простій для працівників закладів освіти?

Випадок 1. Заклад освіти знаходиться на тимчасово окупованій території, існує загроза життю людини, немає можливості продовжувати навчання за дистанційною формою освіти. Як правило, подібні обставини дозволяють оформити простій всьому колективу. Задля безпеки працівників.

Випадок 2. Заклад освіти знаходиться в зоні бойових дій. У такому випадку також можливо оформити простій всьому колективу.

Випадок 3. Заклад освіти зруйновано. Фактично робота закладу освіти може продовжуватись, наприклад, у формі дистанційного навчання. Для цього керівництво та/або засновники закладу освіти мають прийняти відповідне рішення. У такому випадку рішення щодо оголошення простою працівникам не обов’язкове.

Важливо знати, що працівнику оголосити простій усно неможливо. Також простій не оформляється на підставі заяви від особи. Особи, які відповідають за кадрову документацію повинні:

  •  скласти акт простою, де будуть зазначені обставини, за яких виник простій, і вказати дату, з якої він оголошується;
  •  видати наказ по закладу освіти, у якому буде зазначено, на кого саме розповсюджується простій, його період та обставини, за яких він закінчиться.

Рішення про оголошення простою працівникам має обґрунтовано викладатись у вищезазначених документах. Для цього можна ще посилатися на Закон України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні». 

Варто відмітити, що оголошення простою працівникам закладів освіти – це можливість:

  •  тимчасово залучити «заміну»  на місце працівника, який відсутній;
  •  виплачувати працівникам заробітну плату у розмірі, передбаченому ст. 113 КЗпП від окладу заробітної плати, що зменшить навантаження на бюджет.

Отже, оголошення простою працівникам не є обов’язковим рішенням для всіх закладів освіти. Але за певних обставин простій дозволяє прийняти необхідне рішення для збереження робочих місць і не зупинити освітній процес в тих закладах, де зберігається можливість надавати освітні послуги.

Питання розміру оплати праці та обсягу освітньої субвенції обговорили під час «Години запитань до Анастасії Софієнко». Відео можете переглянути за посиланням. Також основні тези розмови викладено в презентації Анастасії.

15.04.2022 - 16:48 | Переглядів: 10036
У яких випадках освітянам оголошувати простій, - експертне роз'яснення

Теги:

освіта Пуцова Анна війна війна кадри війна освіта

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

25 вересня 2022

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» відвідав Кіптівську громаду та обговорив реалізацію проєкту просторового розвитку

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» відвідав Кіптівську...

  Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства...

25 вересня 2022

Трудові гарантії працівників сфери освіти - запис вебінару

Трудові гарантії працівників сфери освіти -...

В умовах воєнного стану збереження і регулювання трудових відносин має ряд особливостей: у цей період не...

23 вересня 2022

Чому просторовий розвиток важливий для громад - основні тези конференції

Чому просторовий розвиток важливий для громад -...

  22 вересня 2022 року представники Місії USAID в Україні, Уряду та Парламенту України, міжнародних проєктів,...

23 вересня 2022

Штатні розписи та кадрова документація закладів освіти у 2022/2023 навчальному році - запис вебінару

Штатні розписи та кадрова документація закладів...

З початком навчального року стартував новий сезон вебінарів від експертів проєкту DECIDE. Тема першого вебінару –...