02 жовтня 2023
Logo slogan

“Громади-громадам” – ініціатива з надання адресної підтримки та допомоги селам, селищам та містам

У складний час військової агресії російської федерації проти держави України та українського народу, пропонуємо вам долучитись до спільної благодійної ініціативи “Громади – громадам”.

“Громади – громадам” – ініціатива запроваджена органами місцевого самоврядування для надання адресної підтримки та допомоги селам, селищам та містам жителі та захисники яких найбільше цього потребують.

Територіальні громади західних областей ініціювали надання партнерської адресної гуманітарної підтримки органам місцевого самоврядування тих регіонів, на території яких ідуть бойові дії, прифронтових та тих, де є тимчасово окуповані території. 

Ініціатива зумовлена тим, що завдячуючи громадській підтримці, волонтерському руху, закордонній підтримці та всім небайдужим гуманітарної допомоги надходить дуже багато, але існує проблема з логістикою та  розподілом. Часто допомога не відповідає існуючим запитам та потребам. Військові адміністрації спрямовують гуманітарну допомогу в першу чергу на потреби армії. З огляду на зазначене ми намагаємось налагодити максимально ефективний та оперативний механізм підтримки територіальних громад.

Гуманітарну допомогу від Новоселицької громади (Чернівецька область) вже отримали Борзняньська ТГ (Чернігівська обл.) та Боярська ТГ (Київська обл.). Чортківська ТГ (Тернопільська обл.), Дунаєвецька ТГ (Хмельницька обл.) направили  гуманітарні вантажі до громад Сумської, Київської, Чернігівської та інших областей. 

«Успішні разом!» – гасло Всеукраїнської Асоціації ОТГ, яке набуває особливого символізму в  підтримці та допомозі громад  одна одній в надзвичайно непростий воєнний час!

Ми зібрали запити деяких громад з регіонів, де йдуть бойові дії, прифронтових та контакти відповідальних осіб, які надали нам голови громад. Нажаль в умовах воєнних дій, за наявності проблем з інтернетом та зв’язком не з усіма громадами вдалося зв’язатися, але ми щоденно працюємо над цим. 

Якщо ваша територіальна громада має можливість та бажання доєднатися до ініціативи “Громади – громадам” та готові  надати будь яку допомогу іншим територіальним громадам просимо зв’язатися з нами.

Контакт для зв’язку: Тарас Добрівський, заступник виконавчої директорки Всеукраїнської Асоціації ОТГ, моб.: +38 067 2383131

24.03.2022 - 16:55 | Переглядів: 3529
“Громади-громадам” – ініціатива з надання адресної підтримки та допомоги селам, селищам та містам

Теги:

війна

Джерело:

Асоціація ОТГ

Поділитися новиною:

Читайте також:

02 жовтня 2023

Україна та Корея втілюють проект зі встановлення сонячних електростанцій у Центрах надання адміністративних послуг

Україна та Корея втілюють проект зі...

За координації Міненерго та підтримки Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Кореї в Україні стартує...

02 жовтня 2023

100 громад відновлюватимуть за підтримки «U-LEAD з Європою» та Міністерства відновлення

100 громад відновлюватимуть за підтримки...

Ініціатива «Зміцнення стійкості на місцях. Підтримка екстрених ремонтів у громадах» запущена в рамках Програми...

02 жовтня 2023

Алгоритм дій посадових осіб місцевого самоврядування під час застосування окремих заходів забезпечення кримінального провадження

Алгоритм дій посадових осіб місцевого...

Якою має бути послідовності дій посадових осіб місцевого самоврядування під час реалізації ухвали про тимчасовий...

02 жовтня 2023

Більшість учнів починають працювати після 9 класу: досвід організації академічної та професійної середньої освіти в Швейцарії

Більшість учнів починають працювати після 9...

Самостійність, дисципліна, вміння презентувати себе і вчитися протягом усього життя – це ті головні навички, які...