25 січня у Шацькій громаді, що на Волині, за підтримки команди Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відбулася стратегічна сесія в рамках роботи над комплексним планом просторового розвитку.
Стратегічна сесія – це, в першу чергу, можливість зібрати всіх зацікавлених у розбудові своєї громади та визначити ключові пріоритети її подальшого розвитку.
Об’єднавши зусилля, представники місцевих органів влади, бізнесу, громадських організацій та небайдужих жителів, визначали та наносили на карти конкретні проєкти та ідеї з розвитку туристичної, транспортної, соціальної інфраструктур, аграрного та виробничого напрямків.
Всі напрацювання будуть включені до завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку Шацької громади.
Нагадаємо, комплексний план просторового розвитку - це документ, який дає можливість перетворити бачення щодо майбутнього громади в інструмент управління її розвитком.
У межах території усієї громади він допомагає:
Комплексний план просторового розвитку дозволяє переглянути всі наявні ресурси громади. А від цього залежить раціональне та ефективне використання землі, лісів, водних ресурсів.
Що це дає громаді? Це унікальна можливість віднайти новий потенціал громади, що сприятиме її економічному зростанню та збільшенню дохідної частини місцевих бюджетів.
Приєднані зображення:
Теги:
просторове планування міжнародна підтримка
Область:
Волинська областьГромади:
Шацька територіальна громадаДжерело:
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»
18 липня 2026
Уряд утворив Міністерство у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб
Уряд утворив Міністерство у справах громад,...
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 17 липня 2026 року № 963 «Деякі питання оптимізації системи...
17 липня 2026
Доступні для всіх громад України: Єдині символи для роздільного збору відходів
Доступні для всіх громад України: Єдині символи...
Українські громади, які прагнуть впроваджувати єдину систему роздільного збору відходів, відтепер можуть безкоштовно...
17 липня 2026
Розвиток і збереження молоді в громаді: у Дрогобичі запрацював Талант-Хаб
Розвиток і збереження молоді в громаді: у...
У рамках проєкту «Створення сприятливого інклюзивного середовища для дітей та молоді» у Дрогобичі на Львівщині...
17 липня 2026
Львівська облрада звернулася до Верховної Ради...
Постійна комісія Львівської обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування підтримала проєкт звернення до...