Тростянецька громада розробила інвестиційний паспорт та сайт для бізнесу у рамках проєкту U-LEAD

В рамках проєкту «Hromada4Business. Інновації та процвітання», що реалізовується у межах конкурсу проєктів «Громада, дружня до бізнесу» від Програми «U-LEAD з Європою», Тростянецька територіальна громада розробила свій інвестиційний паспорт та сайт https://trostyanets.city/, який має допомогти залучати у громаду інвесторів і розвивати бізнес.

«Саме над розвитком бізнес-спільноти в громаді, залученням інвестицій і створенням умов для інвестування будемо більш активно працювати у 2022 році. І презентація сторінки, де є й інвестиційний паспорт громади й багато іншої інформації, -  це перший вагомий крок у цьому напрямку», - повідомив  Юрій Бова, голова Тростянецької міської ради.

 

 

За словами керівниці Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Суській області Марини Лобової, метою зазначеного конкурсу є розвиток сприятливого бізнес-середовища, налагодження ефективного діалогу з бізнесом та підтримка відповідального підприємництва в громадах в умовах протидії наслідкам пандемії COVID-19 в Україні.

«В умовах пандемії та карантинних заходів, інвестори, особливо іноземні, обмежені у можливості відвідувати громади та фактично можуть отримувати інформацію та оцінювати умови для інвестування лише у режимі онлайн. Ускладнена також й можливість проведення регулярних діалогових зустрічей між бізнесом та владою, звужено інформаційний простір для підтримки-бізнесу. Тож мета проєкту Тростянецької громади – впровадити актуальну ініціативу щодо цифровізації інвестиційно-бізнесового середовища», - розповіла Марина Лобова.

Нагадаємо, проєктні заявки на конкурс мали можливість подавати лише ті громади, очільники яких успішно пройшли унікальну навчальну програму від U-LEAD «Кроки для керівників». Всього по Україні підтримку отримали 10 територіальних громад, серед яких і Тростянецька.

Теги:

бізнес міжнародна підтримка

Область:

Сумська область

Громади:

Тростянецька територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

22 лютого 2022

Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття разом будують сміттєсортувальний завод

Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття...

Будівництво має початися у травні цього року у селищі Поляна Закарпатської області із залученням німецького...

22 лютого 2022

У Запорізькій області громада створила пожежну охорону та вже кілька років самостійно бореться з пожежами

У Запорізькій області громада створила пожежну...

Добровільну пожежну охорону Комиш-Зорянська громада створила завдяки новим можливостям, які отримала в...

18 лютого 2022

Стати екологічною столицею Київщини. Кейс Пірнівської громади, яка самостійно визначилася із власним майбутнім

Стати екологічною столицею Київщини. Кейс...

Наприкінці децентралізації десять сіл неподалік від Києва примусово об’єднали в Пірнівську громаду. І хоча на паперах...

10 лютого 2022

Нове шкільне харчування: історія успіху Гостомеля

Нове шкільне харчування: історія успіху Гостомеля

Раніше у Ліцеї №1 Гостомельської селищної ради харчувалися лише 10% учнів. Все змінилося, коли шкільну їдальню...