Програма «U-LEAD з Європою» змінює візуальний стиль

Із 7 вересня Програма «U-LEAD з Європою» розпочала процес зміни свого візуального корпоративного стилю.

 

 

Від часу встановлення нового територіально-адміністративного устрою Програма продовжила фокусувати свою діяльність на питаннях розвитку громад, допомоги їм у ефективному використанні якомога більшої кількості можливостей, що їх надає реформа. Іншою великою зміною є те, що Програма почала здійснювати потужну цифрову діяльність, особливо в часи пандемії COVID-19.

Новий логотип містить стилізовану літеру «U» у формі орігамі, лінії, що змінює свій кут і знаходить нове спрямування. Вона символізує нові стандарти життя і зміни на краще, які відбуваються завдяки децентралізації в Україні. Новий підхід Програми до візуального стилю включає нові кольори, фони і шрифти, які виглядають ще краще у цифрових форматах, символізуючи особливу увагу Програми до цифрових змін на рівні громад.

Із оновленням візуального стилю U-LEAD забезпечує тяглість бренду, виробленого впродовж попередніх п’яти років. Новий бренд U-LEAD продовжуватиме нести у собі цінності високої мотивації та орієнтованості на результат усієї команди Програми.

«Ребрендинг Програми «U-LEAD з Європою» засвідчує нашу готовність до змін та попит на діджиталізацію. Разом із оновленням візуального стилю ми докладемо ще більших зусиль, щоб підтримати Україну на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування», - зазначив Бастіан Файгель, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ.

Теги:

U-LEAD

Джерело:

Читайте також:

20 листопада 2025

Франконвіль і Славутич – нове французько-українське партнерство

Франконвіль і Славутич – нове...

7 листопада 2025 року український Славутич і французький Франконвіль офіційно стали містами-партнерами. Меморандум...

20 листопада 2025

Пісочинська громада: безпечна освіта як пріоритет майбутнього

Пісочинська громада: безпечна освіта як...

З початком повномасштабного вторгнення Харківщина опинилася під постійними обстрілами, ворожі удари не оминули й...

19 листопада 2025

Громади-партнерки Polaris презентувати пріоритети відновлення на Rebuild Ukraine 2025

Громади-партнерки Polaris презентувати...

13 листопада в рамках виставки та конференції Rebuild Ukraine 2025 у Варшаві Програма Polaris «Підтримка...

19 листопада 2025

Українські ветерани та безпека Європи: чому реінтеграція має стати спільною політикою

Українські ветерани та безпека Європи: чому...

17 листопада у київському просторі Програми Polaris зібралися дослідники, дипломати, аналітики та представники...