10 червня 2021 року у рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща), у Центральноукраїнському національному технічному університеті (далі - ЦНТУ) м. Кропивницький розпочалося навчання за загальними професійними (сертифікатними) програмами підвищення кваліфікації «Професійна діяльність управлінського рівня в органах місцевого самоврядування» та «Професійна діяльність фахівців з надання публічних послуг в органах місцевого самоврядування».
За підсумками конкурсного відбору сформовані дві групи учасників навчання серед фахівців управлінського рівня новоутворених громад. Навчання проводять сертифіковані тренери ЦНТУ та викладачі Малопольської школи державного управління при Краківському університеті економіки.
Програма складається з 10 модулів, 2 із яких є вибірковими, та буде реалізована впродовж двох семестрів у 2021 році у змішаному (очно-дистанційному) форматі.
Обов’язкові модулі містять наступні теми:
За результатами успішного проходження навчання слухачі отримають сертифікати ЦНТУ та Малопольської школи державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK).
Для отримання більш детальної інформації щодо умов участі у програмі навчання, просимо звертатись до Ілони Царенко, координатора проєкту від ЦНТУ (e-mail: ilonka.tsarenko@gmail.com).
24 серпня 2026
Про відновлення. Українська проблема та французький досвід
Про відновлення. Українська проблема та...
Замість вступу Війна триває, проте питання відновлення/відбудови присутнє у порядку денному. Багато об’єктів...
21 серпня 2026
Анонс: вебінар «Шкільне харчування в громаді: від юридичного рішення до безпечної логістики»
Анонс: вебінар «Шкільне харчування в громаді:...
До участі запрошуємо керівників органів управління освітою, керівників закладів освіти та всіх, хто відповідає за...
21 серпня 2026
Віталій Безгін: Уряд схвалив законопроєкт про...
Уряд схвалив законопроєкт, який має врегулювати статус працівників військових адміністрацій населених пунктів....
20 серпня 2026
«Серпнева-2026». Проєкт DECIDE традиційно виступив партнером головної події року в освіті
«Серпнева-2026». Проєкт DECIDE традиційно...
18 серпня у Києві відбулася щорічна освітня конференція «Серпнева–2026», яка цьогоріч пройшла під гаслом «Освіта —...