165 громад отримають фінансову допомогу від держави на розвиток ЦНАП

Уряд затвердив розподіл 231 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі Дія Центрів. Це забезпечить 5 мільйонів українців сучасним державним сервісом. 


Перелік громад, які отримають фінансову допомогу, можна переглянути на дашборді https://tabsoft.co/3xdydjz

“Одна з головних цілей Мінцифри зробити послуги максимально близькими та доступними для людей. Ми активно розбудовуємо мережу модернізованих ЦНАП  по всій країні. Для цього, вперше в Україні запровадили цільову фінансову держпідтримку на розвиток Дія Центрів. Так, українці зможуть отримувати державні послуги поруч зі своєю домівкою”, - зазначив Віцепрем’єр-міністр - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Мінцифра працює над тим, щоб підвищити якість послуг у ЦНАП до щонайменше 90%. Розвиток мережі модернізованих ЦНАП із комплексом усіх необхідних сервісів для громадян — важливий крок для реалізації цієї мети. 

Перелік громад та результати розподілу коштів можна переглянути на дашборді. Загалом 165 громад отримають фінансову допомогу:

  • 24 громади, що не мають ЦНАП, отримають 56,2 млн гривень на будівництво та 4,9 млн грн на обладнання. Завдяки цьому 271 тисяча українців отримають доступ до адмінпослуг.

  • 19 громад, що трансформують ЦНАП райдержадміністрації у ЦНАП органу місцевого самоврядування, отримають 45,4 млн гривень на будівництво та 5,4 млн гривень на обладнання. Завдяки цьому 498 тисяч жителів колишніх райцентрів зможуть отримувати послуги в модернізованих ЦНАП органів місцевого самоврядування.

  • 122 громади, що прагнуть покращити та осучаснити ЦНАП ОМС, отримають 81,3 млн гривень на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт та 37,8 млн гривень на нове обладнання. Це дозволить понад 4,5 млн українцям отримувати більше необхідних послуг в єдиному просторі та комфортних умовах.    

“Уже незабаром запустяться понад 100 Дія Центрів, а в 52 ЦНАП працюватимуть зони для консультації підприємців Дія.Бізнес. Завдяки субвенції, громади отримають паспортне обладнання, обладнання для виготовлення водійського посвідчення та інше устаткування, що розширить кількість доступних послуг у ЦНАП”, — підкреслила заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

11.06.2021 - 13:14 | Переглядів: 2040
165 громад отримають фінансову допомогу від держави на розвиток ЦНАП

Теги:

ЦНАП

Джерело:

Міністерство цифрової трансформації

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

03 грудня 2021

Створення профільних ліцеїв у громадах, продовження реформи НУШ - година запитань до Наталії Піпи (відео)

Створення профільних ліцеїв у громадах,...

«Година запитань» – це новий формат спілкування від проєкту DECIDE з управлінцями, головами громад та усіма, кому не...

03 грудня 2021

Туристична інфраструктура курортного селища: досвід Ворохти

Туристична інфраструктура курортного селища:...

  Що не так із туристичною інфраструктурою українських курортних селищ? Що громадам уже вдалося змінити й що...

03 грудня 2021

7 грудня - публічне обговорення «Перемоги, виклики та можливості в забезпеченні доступу громадян до якісних послуг ДРАЦС»

7 грудня - публічне обговорення «Перемоги,...

З моменту набуття чинності Закону України 1427-IX, що надав можливість делегувати ОМС екс м.о.з. повноваження у сфері...

03 грудня 2021

10 грудня - Всеукраїнський форум місцевого самоврядування «Актуальні питання розвитку громад» (онлайн)

10 грудня - Всеукраїнський форум місцевого...

10 грудня 2021 року о 14:00 Всеукраїнська асоціація громад у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій...

03 грудня 2021

14 грудня - тренінг для керівництва громад «ЦНАП і покращення якості послуг: PROSTO про найважливіше»

14 грудня - тренінг для керівництва громад...

До 6 грудня триває реєстрація на тренінг в Одеській області від проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в...