165 громад отримають фінансову допомогу від держави на розвиток ЦНАП

Уряд затвердив розподіл 231 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі Дія Центрів. Це забезпечить 5 мільйонів українців сучасним державним сервісом. 


Перелік громад, які отримають фінансову допомогу, можна переглянути на дашборді https://tabsoft.co/3xdydjz

“Одна з головних цілей Мінцифри зробити послуги максимально близькими та доступними для людей. Ми активно розбудовуємо мережу модернізованих ЦНАП  по всій країні. Для цього, вперше в Україні запровадили цільову фінансову держпідтримку на розвиток Дія Центрів. Так, українці зможуть отримувати державні послуги поруч зі своєю домівкою”, - зазначив Віцепрем’єр-міністр - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Мінцифра працює над тим, щоб підвищити якість послуг у ЦНАП до щонайменше 90%. Розвиток мережі модернізованих ЦНАП із комплексом усіх необхідних сервісів для громадян — важливий крок для реалізації цієї мети. 

Перелік громад та результати розподілу коштів можна переглянути на дашборді. Загалом 165 громад отримають фінансову допомогу:

  • 24 громади, що не мають ЦНАП, отримають 56,2 млн гривень на будівництво та 4,9 млн грн на обладнання. Завдяки цьому 271 тисяча українців отримають доступ до адмінпослуг.

  • 19 громад, що трансформують ЦНАП райдержадміністрації у ЦНАП органу місцевого самоврядування, отримають 45,4 млн гривень на будівництво та 5,4 млн гривень на обладнання. Завдяки цьому 498 тисяч жителів колишніх райцентрів зможуть отримувати послуги в модернізованих ЦНАП органів місцевого самоврядування.

  • 122 громади, що прагнуть покращити та осучаснити ЦНАП ОМС, отримають 81,3 млн гривень на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт та 37,8 млн гривень на нове обладнання. Це дозволить понад 4,5 млн українцям отримувати більше необхідних послуг в єдиному просторі та комфортних умовах.    

“Уже незабаром запустяться понад 100 Дія Центрів, а в 52 ЦНАП працюватимуть зони для консультації підприємців Дія.Бізнес. Завдяки субвенції, громади отримають паспортне обладнання, обладнання для виготовлення водійського посвідчення та інше устаткування, що розширить кількість доступних послуг у ЦНАП”, — підкреслила заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

11.06.2021 - 13:14 | Переглядів: 1390
165 громад отримають фінансову допомогу від держави на розвиток ЦНАП

Теги:

ЦНАП

Джерело:

Міністерство цифрової трансформації

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

18 червня 2021

У Новосанжарській громаді збудували Дія Центр за шведським проєктом

У Новосанжарській громаді збудували Дія Центр...

18 червня відбулося урочисте відкриття новозбудованого Дія Центру (ЦНАП) у Нових Санжарах Полтавської області....

18 червня 2021

Формула розподілу освітньої субвенції. Що чекати громадам?

Формула розподілу освітньої субвенції. Що...

Що громадам важливо знати про оновлену формулу розподілу освітньої субвенції? Про це розповів під час вебінару DECIDE...

18 червня 2021

Адмінпослуги соцзахисту необхідно поетапно делегувати усім громадам, - експертна думка

Адмінпослуги соцзахисту необхідно поетапно...

Здобутки та проблеми розвитку системи надання адміністративних послуг в Україні обговорили сьогодні в Києві...

18 червня 2021

Комунікації та робота з громадськістю в управлінні освітою та закупівлях

Комунікації та робота з громадськістю в...

Як комунікувати та співпрацювати з громадськістю під час закупівель харчування? Під час вебінару Ольга Нос, фахівчиня...

18 червня 2021

У Вараській громаді запрацювала сучасна ПЛР-лабораторія

У Вараській громаді запрацювала сучасна...

У Вараській багатопрофільній лікарні запрацювала сучасна ПЛР-лабораторія. Про це повідомив голова Рівненської ОДА...