Сьогодні Генеральна директорка Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) Патріція Данці разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні Клодом Вільдом зустрілись з представниками Красноріченської громади (Луганська обл.) - партнерської для Проекту DESPRO та інших швейцарських проектів, що працюють в Україні.
Учасники зустрічі обговорили результати співпраці і підсумували, що спільні зусилля, направлені на розвиток громади, вже дають результати.
За підтримки DESPRO в громаді покращено систему водопостачання. В умовах ускладнення доступу до якісної води це питання було вкрай важливим для мешканців.
Також спільно з експертами DESPRO розроблено бренд і логотип Красноріченської громади. Ці складові локальної ідентичності є важливими у формуванні спроможної громади і вплинуть на ефективність впровадження стратегії розвитку.
Окрім того, завдяки співпраці зі швейцарськими проектами в громаді суттєво підвищився рівень громадської активності та обсяг підприємництва.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Луганська областьГромади:
Красноріченська територіальна громадаДжерело:
DESPRO
11 лютого 2025
25 лютого - вебінар «Співпраця органів...
25 лютого відбудеться вебінар «Співпраця органів місцевого самоврядування та громадських організацій для...
11 лютого 2025
Експертна робоча група розпочала опрацювання регіональних стратегій розвитку
Експертна робоча група розпочала опрацювання...
Під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій Олексія Рябикіна відбулося перше засідання...
11 лютого 2025
Вдосконалення функціонування індустріальних парків: законопроєкт ухвалили за основу
Вдосконалення функціонування індустріальних...
11 лютого Верховна Рада України ухвалила за основу проект Закону №12117 про внесення змін до деяких законодавчих...
11 лютого 2025
Clusters4Regions: Мінекономіки за підтримки...
13 лютого 2025 року в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться пресконференція, під час якої буде...