ЮНІСЕФ визначив громади на сході України, в яких розвиватиме соціальні послуги

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) обрав 16 громад, в яких протягом наступних двох років розвиватиме соціальні послуги для сімей та дітей. Це вісім громад Луганської (Білокуракинська, Марківська, Новоайдарська, Новопсковська, Сватівська, Старобільська, Троїцька, Чмирівська) та вісім громад Донецької (Дружківська, Костянтинівська, Лиманська, Миколаївська, Мирноградська, Покровська, Сіверська, Соледарська) областей. 

Покращувати систему соціальних послуг у громадах ЮНІСЕФ буде у рамках проекту СПІЛЬНО, який фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW). 

Проект допоможе розширити перелік соціальних послуг відповідно до потреб мешканців кожної конкретної громади, тренуватиме соціальних фахівців, а також оновить центри соціальних послуг відповідно до міжнародних стандартів.

У процесі відбору експерти проекту оцінили більш ніж 40 заявок від громад на сході України. Зокрема, враховували кількість вразливих сімей з дітьми, які потребують підтримки, готовність громади до змін та розвитку, а також наявність інфраструктури, яку можна покращити для надання соціальних послуг.  

Розвиток соціальних послуг - один із компонентів проекту СПІЛЬНО. Проект також включає компоненти із розвитку дошкільної та шкільної інклюзивної освіти, молодіжної участі та покращення доступу до чистої питної води і гігієни. Експерти ЮНІСЕФ оцінять, чи потребують громади підтримки у цих сферах. Результати відбору громад для участі в цих компонентах буде повідомлено згодом. 

Проект СПІЛЬНО охопить більш ніж півмільйона мешканців Луганської та Донецької областей. На його реалізацію Уряд Німеччини виділив 10 млн євро. Грант є частиною проекту „Сприяння соціальним послугам на сході України на тлі спалаху захворювання Covid-19” Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Більше про проект за посиланням https://www.unicef.org/ukraine/spilno-project

19.05.2021 - 16:58 | Переглядів: 4155
ЮНІСЕФ визначив громади на сході України, в яких розвиватиме соціальні послуги

Теги:

соціальні послуги міжнародна підтримка

Область:

Луганська область Донецька область

Громади:

Дружківська територіальна громада Костянтинівська територіальна громада Лиманська територіальна громада Миколаївська територіальна громада Мирноградська територіальна громада Покровська територіальна громада Сіверська територіальна громада Соледарська територіальна громада Білокуракинська територіальна громада Марківська територіальна громада Новоайдарська територіальна громада Новопсковська територіальна громада Сватівська територіальна громада Старобільська територіальна громада Троїцька територіальна громада Чмирівська територіальна громада

Джерело:

ЮНІСЕФ

Поділитися новиною:

Читайте також:

06 лютого 2023

Роз’яснення для громад. Оцінка ефективності бюджетних програм місцевого бюджету під час воєнного стану

Роз’яснення для громад. Оцінка ефективності...

 Оцінка ефективності бюджетних програм є важливою складовою бюджетного процесу, адже передбачає заходи з моніторингу,...

06 лютого 2023

Дати всім більше можливостей для розвитку: про створення коворкінгу у Жовківському навчально-реабілітаційному центрі

Дати всім більше можливостей для розвитку: про...

  ГО «Освіта для успіху» за грантової підтримки Ради Європи облаштувала мультифункціональний арт-коворкінг у...

06 лютого 2023

7 актуальних вакансій Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

7 актуальних вакансій Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» розширює свою діяльність та оголошує конкурс на наступні посади: Фахівець із закупівель...

06 лютого 2023

Посол Швеції закликав Україну продовжувати децентралізацію

Посол Швеції закликав Україну продовжувати...

Централізація влади є природним процесом під час війни, але Україні варто зберігати середовище для розвитку...