10 квітня 2021 року у Тернопільському Національному технічному університеті імені Івана Пулюя стартував навчальний курс «Управління в органах місцевого самоврядування України для менеджерів середньої ланки», у рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що реалізується Глобал Ком’юнітіз, та у співпраці із партнером Програми USAID DOBRE - Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща).
Програма покликана підвищити професійний рівень представників органів місцевого самоврядування України. Зміст програми охоплює широке коло питань функціонування територіальних громад, і передбачає вивчення кращого світового досвіду у галузі розвитку місцевого самоврядування. Упродовж програми навчання забезпечують українські та польські фахівці.
Викладачі кафедри «Менеджменту та адміністрування» та кафедри «Економіки та фінансів» ТНТУ імені Івана Пулюя впроваджують дисципліни:
Викладачі Малопольської школи державного управління при Краківському університеті економіки реалізують навчальні курси за темами:
Термін упровадження навчальної програми із квітня по листопад 2021 року. Після завершення навчання слухачі отримають сертифікат про підвищення кваліфікації від ТНТУ імені Івана Пулюя та сертифікат державного зразка про завершення програми післядипломного навчання від Краківського економічного університету (UEK).
Більш детальну інформацію щодо умов участі можна дізнатись у представників ТНТУ імені Івана Пулюя: Наталі Кирич (097-219-59-82) та Ольги Мосій (097-38-35-803).
01 липня 2025
Вакансія! Аналітики/-ині у сферах: державне управління, децентралізація та парламентаризм
Вакансія! Аналітики/-ині у сферах: державне...
Лабораторія законодавчих ініціатив шукає досвідчених аналітиків/-инь у сферах: державне управління, децентралізація...
01 липня 2025
Надмірні координація і планування можуть зашкодити мотивації та творчості агентів місцевого розвитку. Минуло вже...
01 липня 2025
Липневі каталоги можливостей: що нового для розвитку громад?
Липневі каталоги можливостей: що нового для...
Українські громади — це історії відваги, відновлення та змін. Попри існуючі виклики, вони продовжують шукати ресурси...
01 липня 2025
Як у закладах освіти Чернігівської громади мрії учнів і учениць стали реальністю
Як у закладах освіти Чернігівської громади мрії...
У межах ініціативи «Громадський бюджет на дитячі мрії», що реалізується спільно громадою та...