Експерти Інституту громадянського суспільства підготували для керівників об’єднаних територіальних громад матрицю для збору даних, необхідних для підготовки стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади.
«Для того, аби підготувати стратегію розвитку об‘єднаної територіальної громади потрібно зібрати досить багато різноманітної інформації. Це забирає час і потребує певного людського ресурсу. Пропонуємо вам використати підготовлену нашими експертами матрицю для збору таких даних», - йдеться у повідомленні на сайті Інституту.
У повідомленні також зазначено, що це не виключний і не закритий перелік необхідної інформації, яку слід зібрати для роботи, але це той мінімум, який буде потрібен керівникам громад.
Крім того, експерти Інституту нагадали, що зараз вони відбирають дві об’єднані громади, які отримають можливість підготувати стратегію розвитку за рахунок коштів німецьrого уряду (проект GIZ) та за участі кращих експертів у цій сфері.
Скачати матрицю можна ТУТ
Теги:
Інститут громадянського суспільства створення спроможних громад
Джерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація влади»
28 травня 2026
Президент підписав Закон №9559-д: громади...
Президент України підписав Закон №9559-д «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення повноважень...
28 травня 2026
Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом та профорієнтації
Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом...
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування “Всеукраїнська асоціація громад” (ВАГ) проводить запит...
28 травня 2026
Пошук модератора Комітету ВАГ з питань освіти
Пошук модератора Комітету ВАГ з питань освіти
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування “Всеукраїнська асоціація громад” (ВАГ) проводить запит...
27 травня 2026
Управління відходами по-європейськи: як Україні...
Команда Zero Waste Alliance Ukraine запрошує дізнатися більше на форумі «Міста Нуль Відходів». Коли: 23–24...