Приватизація житлового фонду: відеоуроки з управління комунальним майном громади

Цього разу у циклі відеоуроків з інструментів управління активами громади, створеному за підтримки Програми DOBRE, експертка Марія Бондар розповість про приватизацію житлового фонду.

У відео:

  • поняття приватизації житлового фонду;
  • які об’єкти  підлягають приватизації та не можуть бути приватизовані;
  • які документи має затвердити ОМС для забезпечення процесу приватизації;
  • хто має право на приватизацію і кому може бути відмовлено у приватизації, які бувають способи приватизації та які документи мають бути зібрані громадянами;
  • покроковий порядок процедури приватизації житлового фонду;
  • перелік нормативних документів, які регулюють процес приватизації.

 

 

Шаблони документів, які знадобляться для налагодження ефективної роботи наведено у Посібнику «Інструменти з управління майном комунальної власності територіальної громади».

  • Шаблон рішення ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території об’єднаної територіальної громади» та відповідні Правила;
  • Шаблон рішення ради «Про організацію окремих заходів з благоустрою населених пунктів об’єднаної територіальної громади»

 

На тему. Відеоуроки з управління комунальним майном громади:

Теги:

майно

Джерело:

Читайте також:

28 січня 2026

Швейцарсько-український проєкт DECIDE оголошує Конкурсний відбір територіальних громад-партнерів Проєкту DECIDE

Швейцарсько-український проєкт DECIDE оголошує...

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (далі – ГО «ДОККУ») у рамках впровадження...

28 січня 2026

Зберегти дієздатність місцевих рад малих громад: законопроєкт №14405

Зберегти дієздатність місцевих рад малих...

Народний депутат України Віталій Безгін повідомив про реєстрацію у Верховній Раді України законопроєкту №14405 «Про...

28 січня 2026

Від Норвегії до Австралії: Мінрозвитку погодило нові міжнародні партнерства громад

Від Норвегії до Австралії: Мінрозвитку погодило...

Міністерство розвитку громад та територій України наказом № 139 від 27 січня 2026 року погодило низку проєктів угод...