27 січня 2021 року о 13.00 в Українському кризовому медіа центрі відбудеться підсумкова конференція трирічного проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ».
Ініційований Інститутом громадянського суспільства проект фінансується Європейським Союзом в рамках Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» і виконується у партнерстві з Баранівською міською радою та ПП «Галекс-Агро».
Мета проекту – економічне зростання Баранівської ОТГ на основі застосування нових підходів до розкриття підприємницького потенціалу, зокрема старшокласників і молоді, покращення локального бізнес-клімату, передусім для виробників органічної продукції, та розвитку відповідної інфраструктури.
Під час конференції будуть презентовані результати проекту: апробації спільно з МОН України нового підходу до шкільної програми трудового навчання, який передбачає фокус на практичній корисності та майбутній комерціалізації виробів учнів в сучасно обладнаних шкільних коворкінгах (швейний, столярний, 3D-моделювання, тепличний і медійний); залучення місцевих мешканців, передусім молоді, до розвитку громади. Крім того, команда проекту чесно поділиться з труднощами (факапами?), з якими стикалися на шляху впровадження проекту.
Участь у заході братимуть:
Запрошуємо доєднатися до онлайн-конференції представників органів місцевого самоврядування, громадських активістів, журналістів та всіх небайдужих до розвитку своїх територіальних громад.
Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці Інституту громадянського суспільства та сторінці, YouTube-каналі, сайті Український кризовий медіа-центр
Теги:
Область:
Житомирська областьГромади:
Баранівська територіальна громадаДжерело:
Інститут громадянського суспільства
Поділитися новиною:
26 лютого 2021
98,5% об’єктів передані у комунальну власність громад, - дані моніторингу Мінрегіону
98,5% об’єктів передані у комунальну власність...
98,5% об’єктів спільної власності територіальних громад району громади вже готові взяти на свій баланс (надали...
26 лютого 2021
Агломерація: настав час закріпити у...
З початку 2021 року усі громади в Україні мають рівні можливості і повноваження. Отже вони нарешті можуть бути...
26 лютого 2021
Як законопроект №4380 про адмінзбір вплине на бюджет громади
Як законопроект №4380 про адмінзбір вплине на...
Авторка: Яніна Казюк, експерт з публічних фінансів, доктор наук з державного управління Розвиток системи...
25 лютого 2021
Михайло Федоров: Мінцифра підтримує цифровізацію в регіонах
Михайло Федоров: Мінцифра підтримує...
Мінцифра працює над цифровою трансформацією регіонів. Наша мета — допомогти кожній громаді із впровадженням...
25 лютого 2021
Мінрегіон: працюємо над тим, щоб до кінця року 1000 громад мали власні стратегії розвитку
Мінрегіон: працюємо над тим, щоб до кінця року...
25 лютого Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов взяв участь у нараді з головами обласних та...