Дві громади на Херсонщині уклали договори про співпрацю у розвитку туризму

Каланчацька і Тягинська територіальні громади (Херсонська область) співпрацюватимуть у напрямку реалізації проєкту «Розбудова туристичного потенціалу громад Херсонщини». Офіційний документ голови громад підписали 14 січня.

Як повідомляє Херсонський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою», підготовці угоди передувала майже трирічна робота спільно з командою регіонального офісу: радники надавали консультації, організовували зустрічі та навчання у різних сферах діяльності органів місцевого самоврядування для спеціалістів та голів громад.

Рушієм остаточного підписання документу стала Олександра Фадєєва, експертка з управління проєктним циклом Програми «U-LEAD з Європою», яка запропонувала співпрацювати саме у сфері розвитку туристичного потенціалу громад та допомогла залучити Херсонську обласну державну адміністрацію до підтримки цього проєкту.

Результатами реалізації проєкту мають стати ґрунтовні зміни в інфраструктурі громад, розбудова туристичних маршрутів та реалізація навчальних програм.

«Херсонська область не може похизуватися великою кількістю міжмуніципальних договорів. Це пов’язано з багатьма факторами, зокрема високим рівнем недовіри та відсутності культури співпраці між громадами. В реєстрі Міністерства розвитку громад та територій України є лише чотири договори міжмуніципального співробітництва по Херсонській області, з яких два стосуються розвитку туристичного потенціалу. Тому цей крок є дуже важливим і для громад-підписанток, і для тих громад, які поки що придивляються до такого інструменту співробітництва», - повідомила керівниця  Херсонського регіонального офісу Оксана Сілюкова.

«Наші громади мало співпрацюють між собою, але коли співпрацюють, то не завжди оформлюють це через договірні відносини, тим більше повідомляючи про це Мінрегіон. Разом з тим, наявність договору може убезпечити співпрацю, додати шансів при участі у конкурсних відборах, наприклад Державного фонду регіонального розвитку. Ми віримо у перемогу наших громад!» - зазначила Олександра Фадєєва.

18.01.2021 - 14:27 | Переглядів: 1280
Дві громади на Херсонщині уклали договори про співпрацю у розвитку туризму

Теги:

туризм співробітництво

Область:

Херсонська область

Громади:

Каланчацька територіальна громада Тягинська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

18 червня 2021

У Новосанжарській громаді збудували Дія Центр за шведським проєктом

У Новосанжарській громаді збудували Дія Центр...

18 червня відбулося урочисте відкриття новозбудованого Дія Центру (ЦНАП) у Нових Санжарах Полтавської області....

18 червня 2021

Формула розподілу освітньої субвенції. Що чекати громадам?

Формула розподілу освітньої субвенції. Що...

Що громадам важливо знати про оновлену формулу розподілу освітньої субвенції? Про це розповів під час вебінару DECIDE...

18 червня 2021

Адмінпослуги соцзахисту необхідно поетапно делегувати усім громадам, - експертна думка

Адмінпослуги соцзахисту необхідно поетапно...

Здобутки та проблеми розвитку системи надання адміністративних послуг в Україні обговорили сьогодні в Києві...

18 червня 2021

Комунікації та робота з громадськістю в управлінні освітою та закупівлях

Комунікації та робота з громадськістю в...

Як комунікувати та співпрацювати з громадськістю під час закупівель харчування? Під час вебінару Ольга Нос, фахівчиня...

18 червня 2021

У Вараській громаді запрацювала сучасна ПЛР-лабораторія

У Вараській громаді запрацювала сучасна...

У Вараській багатопрофільній лікарні запрацювала сучасна ПЛР-лабораторія. Про це повідомив голова Рівненської ОДА...