Експертки Офісу підтримки реформи з децентралізації при Мінрегіоні Віра Козіна та Ірина Бакунчик підготували відповіді на запитання щодо передачі об’єктів цивільних прав зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у власність територіальної громади, територія якої затверджена Кабінетом Міністрів України (ЗАВАНТАЖИТИ).
У публікації також подано окремі рекомендації та зразки документів з питань передачі об’єктів цивільних прав у власність територіальних громад, територія яких затверджена Кабінетом Міністрів України 12.06.2020 р., відповідно до актуального законодавства станом на грудень 2020 року.
У роботі над публікацією використано досвід впровадження реформи децентралізації в Україні, враховано наявну практику з означених питань.
Приєднані файли:
Теги:
Джерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація»
19 червня 2026
«Старі методи профорієнтації вже не працюють». Як у Броварському коледжі закохують дітей у професії
«Старі методи профорієнтації вже не працюють»....
Колись профорієнтація від закладів профтехосвіти виглядала так: агітбригада приїздила до школи, розкладала буклети й...
19 червня 2026
Бюджетна декларація 2027–2029: ключові аспекти, що стосуються місцевого самоврядування
Бюджетна декларація 2027–2029: ключові аспекти,...
KSE Institute: Юлія Маркуц, Андрій Дарковіч, Владислав Шиманський Бюджетна декларація на 2027–2029 роки...
18 червня 2026
Проєкт DECIDE – партнер Фестивалю «Вчителі майбутнього»
Проєкт DECIDE – партнер Фестивалю «Вчителі...
18-19 червня у Львові відбудеться Фестиваль «Вчителі майбутнього», який збере освітян, управлінців, експертів,...
18 червня 2026
Уряд затвердив Середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій держави на 2027–2029 роки
Уряд затвердив Середньостроковий план...
Кабінет Міністрів України затвердив Середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій держави на 2027–2029...