У Полянській громаді відкрили сучасний ЦНАП

23 грудня, у річницю cтворення Полянської громади, відбулося урочисте відкриття нового центру надання адміністративних послуг. Допомогу в інституційному створенні ЦНАП та трьох віддалених робочих місць адміністраторів громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». В центральному офісі ЦНАП надається 259 послуг, включно з послугами РАЦС, соціального захисту, пенсійного фонду та іншими, найнеобхіднішими для мешканців громади. 127 послуг надаються у селищах Плоске, Родниківка та Солочин.

Іван Дрогобецький, голова Полянської громади: «Створення ЦНАП у громаді – дуже важлива справа, адже впливає на якість життя мешканців та розвиток підприємницької діяльності. Я дякую нашим європейським партнерам за комплексну допомогу, завдяки якій ми «з нуля» створили систему надання адміністративних послуг та максимально наблизили послуги до кожного мешканця нашої громади».

Приміщення для ЦНАП громада побудувала «з нуля», а Програма облаштувала центр меблями, та невдовзі завершить поставки та інсталяцію техніки, програмного забезпечення для дев’яти робочих місць адміністраторів ЦНАП та ВРМ, а також програмного комплексу для ЦНАП «Вулик». У центральному офісі ЦНАП є громадська приймальня для спілкування мешканців з місцевою владою. Всі  точки доступу до послуг у громаді облаштовані для людей з інвалідністю.

Роман Матвійчук, старший експерт з адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою» привітав громаду зі святом та зазначив: «Я впевнений, що належний ЦНАП позитивно вплине на розвиток громади, тож бажаю не зупинятися на досягнутому і продовжувати трансформації на шляху до європейських норм та цінностей. Дякую громаді за ефективну співпрацю та проактивну позицію».

Всі працівники ЦНАП та віддалених робочих місць завершили п’яти модульну навчальну програму з підвищення кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами «U-LEAD з Європою». Під час свята відкриття Ігор Бригілевич, регіональний спеціаліст компанії NIRAS Sweden AB, яка працює з громадами по реалізації Технічних завдань по створенню та модернізації ЦНАП, вручив команді центру надання адміністративних послуг сертифікати про успішне завершення навчання.

23.12.2020 - 19:02 | Переглядів: 6930
У Полянській громаді відкрили сучасний ЦНАП

Приєднані зображення:

Теги:

ЦНАП

Область:

Закарпатська область

Громади:

Полянська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

09 вересня 2022

Лановецька громада Тернопільської області: про війну, історію, розвиток та підтримку партнерів

Лановецька громада Тернопільської області: про...

  «Там хлопці боронять, а ми маємо тут робити роботу», - вважають у Лановецькій громаді Тернопільської...

26 серпня 2022

П'ядицька громада: село розвивається, а громада має прибуток і перспективу

П'ядицька громада: село розвивається, а громада...

    Аби досягнути успіху - треба знайти свою унікальність. Або створити її! До об’єднання власні...

29 липня 2022

Великоберезовицька громада розробила інвестиційний профіль та працює над запрошенням релокованого бізнесу

Великоберезовицька громада розробила...

Створення сприятливого бізнес-середовища в територіальній громаді - тривалий процес, який вимагає системної роботи у...

22 лютого 2022

Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття разом будують сміттєсортувальний завод

Міжмуніципальне диво. 16 громад Закарпаття...

Будівництво має початися у травні цього року у селищі Поляна Закарпатської області із залученням німецького...