Кабмін затвердив постанову про передачу земель громадам

16 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення територіальним громадам нашої держави: https://bitly.su/6w2y4Z9

Про це повідомив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

«Це рішення — важливий крок у реалізації земельної реформи в частині земельної децентралізації та передачі понад 2 мільйонів гектарів сільськогосподарських земель органам місцевого самоврядування», - наголосив Роман Лещенко.

На тему: "Сільгоспземлі з державної до комунальної власності: Президент підписав указ"

Ця постанова Уряду є наступним етапом для реалізації процесу передачі земель на місця, до якого Держгеокадастр проводив підготовку протягом останнього часу.

За словами Романа Лещенко, впродовж останнього місяця Держгеокадастр готував всю необхідну документацію для того, аби передача земель громадам могла бути проведена максимально оперативно. «Сьогодні я поставлю завдання розпочати завершальний етап цієї роботи», — повідомив Роман Лещенко.

Окремо він звернувся до новообраних голів територіальних громад, які вже приступили до роботи або ж розпочнуть виконувати свої обов’язки найближчим часом.

«Звертайтесь до обласних управлінь Держгеокадасту з необхідною документацією. Ви отримали підтримку на місцях, а ми передамо вам найбільш цінний ресурс у державі — землю. Завдяки чому, місцеве самоврядування стане справді сильним. Це нові можливості для місцевого самоврядування та водночас серйозна відповідальність», — сказав Роман Лещенко.

17.11.2020 - 14:46 | Переглядів: 20979
Кабмін затвердив постанову про передачу земель громадам

Теги:

земля

Джерело:

Держгеокадастр

Читайте також:

25 травня 2026

Анонс: вебінар «Принципи прозорості й доброчесності в управлінні освітою громади»

Анонс: вебінар «Принципи прозорості й...

Запрошуємо керівників, заступників та методистів закладів професійної і фахової передвищої освіти долучитися до...

25 травня 2026

Анонс: вебінар «Нове Положення про ліцей: розбираємося в деталях. Відповіді на найпоширеніші запитання»

Анонс: вебінар «Нове Положення про ліцей:...

  Запрошуємо керівників закладів освіти, освітян та управлінців долучитися до обговорення ключових змін у...

22 травня 2026

102 громади відібрані для участі в Ukraine Recovery Conference 2026

102 громади відібрані для участі в Ukraine...

  Міністерство розвитку громад та територій завершило відбір громад для участі в міжнародній Конференції з...

22 травня 2026

Стратегія громади, яка працює: як закласти основу для реалізації вже з першого кроку

Стратегія громади, яка працює: як закласти...

Стратегія розвитку громади має цінність не кількістю сторінок, а здатністю бути реалізованою на практиці. Тому про її...