АНОНС! 20 серпня - експертна дискусія «Місцеві вибори 2020: що варто знати сьогодні»

20 серпня об 11:00 відбудеться експертна дискусія «Місцеві вибори 2020: що варто знати сьогодні», у якій візьмуть участь народні депутати України, представники Центральної виборчої комісії, органів місцевого самоврядування, експерти. 

Конференцію організовує Український кризовий медіа-центр у рамках Програми USAID DOBRE.

Питання для обговорення:

  1. Чи можливо провести місцеві вибори в окремих громадах Донецької та Луганської областей?
  2. Чи всі вибори депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів можна вважати першими?
  3. Як формувалися територіальні виборчі комісії: виклики та підсумки.
  4. Зовнішня реклама політичних партій сьогодні – популяризація партії чи дострокова передвиборча агітація?
  5. Зміна виборчих адрес – забезпечення виборчих прав чи породження виборчого туризму?
  6. Яких ще змін може зазнати виборче законодавство напередодні початку виборчого процесу?

Онлайн-конференція транслюватиметься на Facebook-сторінках Програми DOBREДецентралізація та Українського кризового медіа-центру, а також на Youtube-каналі Ukraine Crisis Media Center.  

У коментарях під трансляцією глядачі зможуть поставити запитання до спікерів. Також питання можна надсилати завчасно на електронну пошту dobreucmc@gmail.com та у повідомлення сторінки програми DOBRE у Facebook.

Нагадаємо, це четверта конференція про місцеві вибори. Під час першої дискусії 26 лютого учасники обговорювали зміни до виборчого процесу, які відбулися із набуттям чинності  Виборчого кодексу. Під час другого обговорення 6 травня у центрі уваги було питання, чи зможуть відбутися місцеві вибори на новій територіальній основі. Третя дискусія була присвячена масштабним змінам, які торкнулися усіх книг Виборчого кодексу та ще ряду документів.

18.08.2020 - 14:18 | Переглядів: 9256
АНОНС! 20 серпня - експертна дискусія «Місцеві вибори 2020: що варто знати сьогодні»

Теги:

вибори анонс

Джерело:

Український кризовий медіа-центр

Читайте також:

17 липня 2025

«Пліч-о-пліч»: нові партнерства, нові горизонти згуртованих громад

«Пліч-о-пліч»: нові партнерства, нові горизонти...

  Проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» продовжує об’єднувати українські громади, створюючи живі мости...

17 липня 2025

П’ять років новому адмінтерустрою: реформа, що витримала найважчий іспит

П’ять років новому адмінтерустрою: реформа, що...

17 липня 2025 року минає п’ять років з моменту ухвалення Постанови Верховної Ради України «Про утворення та...

16 липня 2025

Національний діалог до 5-річчя нового територіального устрою України: виклики, стратегічні пріоритети і трансформація

Національний діалог до 5-річчя нового...

21 липня 2025 року відбудеться Національний діалог «5 років нового територіального устрою України – виклики,...

15 липня 2025

Сила двох: співпраця ЦНАП і ДПС як один зі шляхів зміцнення бюджету громади

Сила двох: співпраця ЦНАП і ДПС як один зі...

Ще 2019-го мешканці Мерефи почали питати, чому за паспортом і субсидією можна прийти до ЦНАП, а за карткою платника...