Асоціація об’єднаних територіальних громад за підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою», реалізувала Проект «Юридичний супровід та судове представництво об’єднаних територіальних громад».
В рамках проекту Асоціація розробила низку інформаційно-методичних матеріалів:
Матеріали розраховані на посадових осіб органів місцевого самоврядування, але в першу чергу будуть цікаві юристам та головам місцевих рад.
Матеріали підготовлені за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, та Естонії. Зміст є виключною відповідальністю її авторів та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «U–LEAD з Європою», уряду України, Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, та Естонії.
Приєднані файли:
Теги:
Джерело:
Асоціація ОТГ
21 квітня 2026
Нові знання — нові стандарти: Як навчання фахівців Ізюма змінює якість медпослуг у громаді
Нові знання — нові стандарти: Як навчання...
Начальник відділу охорони здоров’я апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради Тетяна...
20 квітня 2026
У Парламенті пропонують посилити роль органів самоорганізації населення
У Парламенті пропонують посилити роль органів...
На розгляд Верховної Ради України подано проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо...
20 квітня 2026
У Страсбурзі узгодили ключові принципи...
За підсумками п’ятого Діалогу високого рівня за участі українських парламентарів та за фасилітації Ради Європи...
20 квітня 2026
Як збирати та аналізувати дані про відходи. Покрокова інструкція для громад
Як збирати та аналізувати дані про відходи....
В управлінні відходами все починається з даних. Звучить просто і складно водночас: звідки їх брати, що та як...