Дайджест децентралізації на ТК РАДА -  Президент підписав важливий для продовження децентралізації закон

В черговому   випуску програми «Децентралізація. Дайджест новин», створеної за сприяння Швейцарсько-українського проекту DESPRO: Президент підписав Закон "Про внесення змін до закону "Про місцеве самоврядування в Україні", яким Кабмін уповноважили визначати адмінцентри територіальних громад. 

Також йдеться про те, що місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня, як і передбачено в Конституції України.

Про це говорить народний депутат з фракції "Слуга народу", представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді Василь Мокан,  зауваживши, що через формування Фонду для боротьби із коронавірусом кошти на фінансування місцевих виборів були частково оптимізовані, однак "є запевнення та обіцянка прем'єр-міністра про те, що буде забезпечене повноцінне фінансування демократичних місцевих виборів".

 

 

Довідка

Телевізійна програма «Децентралізація. Дайджест новин» створена за сприяння Швейцарсько-українського проекту «DESPRO» та виходить на телеканалі «Рада» з 2017 року.

Теги:

Дайджест

Джерело:

Читайте також:

29 травня 2026

Вакансія: Керівник (-ця) команди з питань комунальних підприємств

Вакансія: Керівник (-ця) команди з питань...

Опис контексту Щоб задовольнити мінливі потреби українських муніципалітетів і зацікавлених сторін на національному...

29 травня 2026

Синхронізувати, щоб відбудувати: конференція Polaris — від планів стійкості до інвестиційного планування

Синхронізувати, щоб відбудувати: конференція...

28 травня у Києві Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» спільно з Державним агентством...

28 травня 2026

Президент підписав Закон №9559-д: громади офіційно отримали право підтримувати сектор безпеки і оборони

Президент підписав Закон №9559-д: громади...

Президент України підписав Закон №9559-д «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення повноважень...

28 травня 2026

Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом та профорієнтації

Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом...

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування “Всеукраїнська асоціація громад” (ВАГ) проводить запит...