У Великолюбінській ОТГ відкриють новий садок на 150 місць
Цьогоріч на території Великолюбінської громади Львівської області завершується будівництво нового закладу дошкільної освіти на 150 місць. Проєкт будівництва дитячого садочка розроблявся ще з 2010 року, коли до смт. Великий Любінь ще не було приєднано навколишніх населених пунктів. До цього часу у смт. Великий Любінь функціонував дитячий садочок з проектною потужністю 40 місць.
Будівля була здана в експлуатацію в 70-х роках ХХ ст., тож її технічний стан потребував неодноразових ремонтних робіт. Від 2017 року у результаті децентралізації утворилась Великолюбінська об’єднана територіальна громада з адміністративним центром у смт. Великий Любінь. Відтак, відкриття нової дошкільної установи дасть змогу відвідувати заклад дітям не лише із селища Великий Любінь, а й з усіх приєднаних населених пунктів громади.
Аналізуючи демографічні дані за останні 4 роки, динаміка народжуваності на території громади є позитивною. З кожним роком кількість дітей дошкільного віку збільшується. Відкриття нового дошкільного закладу є потрібним та важливим проєктом для розвитку та добробуту громади.
Новий дошкільний навчальний заклад налічує 2 поверхи та розрахований на 150 місць, з них:
- ясельні групи для дітей віком 2-3 роки на 30 місць – 2 групи по 15 дітей;
- дошкільні групи для дітей віком 3-6 років на 120 місць – 6 груп по 20 дітей.
Станом на січень 2020 року, завершено облаштування приміщень для вікових груп дітей – осередки, що включають: спальні, ігрові кімнати, окремі санвузли, буфетну, 2 музичних зали, 2 спортивних зали, приміщення навчальних занять, медичні приміщення, службово-побутові приміщення, харчоблок з відділами, пральне приміщення, а також влаштування зон для прогулянок, 8 ігрових та спортивних майданчиків з окремими виходами для кожної групи, 4 альтанки.
Згідно перерахунку проєктно-кошторисної документації у липні 2019 року загальна кошторисна вартість об’єкту становить 52 887,510 тис. грн, в т.ч.: будівельні роботи – 45 069,438 тис. грн; устаткування – 4 300,078 тис. грн; інше – 3 517,994 тис. грн.
На завершальному етапі перебувають роботи по огородженні території огорожею відкритого типу висотою 1,6 м та озелененні декоративними насадженнями.
Теги:
Область:
Львівська областьГромади:
Великолюбінська територіальна громадаДжерело:
Львівська ОДА
Поділитися новиною:
05 грудня 2023
Якісна освіта не за всі гроші світу: як громаді ухвалити рішення на користь дітей
Якісна освіта не за всі гроші світу: як громаді...
Авторка: Марія Очеретяна, Центр спільних дій Скорочення освітньої субвенції, необхідність оптимізації шкільної...
27 листопада 2023
Єдиний ліцей у громаді: як у Славуті успішно реформують мережу старшої профільної школи
Єдиний ліцей у громаді: як у Славуті успішно...
Авторка: Марія Булейко (Марковська) Усі фото: Тетяна Терещук «Діти мають вміти застосовувати знання,...
27 листопада 2023
Почути і лікарів, і пацієнтів. Як реформують охорону здоровʼя в Миколаєві на Львівщині
Почути і лікарів, і пацієнтів. Як реформують...
Авторка: Яна Проць, журналістка Центру спільних дій Коли українці, які мешкають за кордоном, повертаються додому...
07 листопада 2023
Спорядження для походів і веселі коридори для перерв. Як у Дубовецькій громаді втілюють дитячі мрії
Спорядження для походів і веселі коридори для...
Чотири відпочинкові простори зі зручними кріслами та настільними іграми, три спортивні – з тренажерами на всі групи...