В Україну з моніторинговим візитом їде делегація Ради Європи

Делегація Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи 4-6 березня здійснить візит до України з метою моніторингу процесу імплементації Європейської хартії місцевого самоврядування. Під час візиту європейські представники відвідають Київ, Фастів і Томашівку Київської області.

Зокрема, програма візиту передбачає, що доповідачі Конгресу Гунн Маріт Хельгесен (Норвегія) та Гудрун Мозлер-Торнстрьом (Австрія) зустрінуться 4 березня з Київським міським головою Віталієм Кличком, головами всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, головою делегації України у Конгресі місцевих та регіональних влад РЄ Володимиром Прокопівим та іншими посадовцями й експертами у сфері місцевого самоврядування.

У четвер, 5 березня, з членами делегації Ради Європи зустрінуться заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, народні депутати, керівництво Рахункової палати та представники суддівського корпусу.

У п'ятницю, 6 березня, доповідачі Конгресу працюватимуть у Фастові та Томашівці Київської області, де обговорять актуальні питання місцевого самоврядування з керівництвом цих міст та районів.

Україна ратифікувала Європейську хартію місцевого самоврядування у 1997 році.

Теги:

Рада Європи

Джерело:

Укрінформ

Читайте також:

17 листопада 2025

Громади отримали інструмент оновлення «малої конституції»: презентовано нові Методичні рекомендації для розробки Статутів

Громади отримали інструмент оновлення «малої...

Методичні рекомендації з розробки Статутів територіальних громад. Документ допоможе громадам оновити Статути або...

17 листопада 2025

Як управляти майном ДПО законно і без ризиків: запрошуємо на вебінар

Як управляти майном ДПО законно і без ризиків:...

  До уваги представників органів місцевого самоврядування та державної влади, учасників та організаторів...

14 листопада 2025

Прифронтові регіони отримають близько 1 мільярда гривень для першочергових потреб

Прифронтові регіони отримають близько 1...

Додаткову дотацію у розмірі 936,6 млн грн для забезпечення першочергових потреб отримають з державного бюджету...

14 листопада 2025

Громади зможуть самостійно ухвалювати рішення про відновлення пошкодженого житла

Громади зможуть самостійно ухвалювати рішення...

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, яке дозволяє громадам самостійно запускати процес відновлення пошкоджених...