Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич привітав правоохоронців, які працюватимуть на території об’єднаних територіальних громад, з випуском та вручив їм ключі від службових автомобілів «Renault Duster».

Центральний регіон України став другим у державі, де стартувала робота поліції у новому форматі. На початку цього року керівник обласного управління поліції області Роман Козьяков провів робочу зустріч з головами об’єднаних територіальних громад, за результатами якої і було підписано відповідні меморандуми про співпрацю.

Заяви на участь у конкурсі на посади поліцейських офіцерів громади подали 65 кандидатів із числа діючих поліцейських. За результатами усіх етапів конкурсу, та, з урахуванням пропозицій від представників територіальних громад, було затверджено на посади 17 працівників поліції.

У подальшому, усі вони пройшли 3- місячний поглиблений курс підготовки на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, де опанували знання та кращі європейські практики у напрямку комунікації з громадою. За тим, на території ОТГ Дніпропетровщини, під пильним наглядом колег і наставників, пройшли 1-місячний курс стажування.
29 травня 2026
Вакансія: Керівник (-ця) команди з питань комунальних підприємств
Вакансія: Керівник (-ця) команди з питань...
Опис контексту Щоб задовольнити мінливі потреби українських муніципалітетів і зацікавлених сторін на національному...
29 травня 2026
Синхронізувати, щоб відбудувати: конференція...
28 травня у Києві Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» спільно з Державним агентством...
28 травня 2026
Президент підписав Закон №9559-д: громади...
Президент України підписав Закон №9559-д «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення повноважень...
28 травня 2026
Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом та профорієнтації
Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом...
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування “Всеукраїнська асоціація громад” (ВАГ) проводить запит...