16 травня завершилася І сесія тренінгу "Жінки-лідерки місцевого самоврядування" від Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO, який впроваджується Skat - Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку та фінансується SDC - Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва.
Проект DESPRO, у своїй діяльності з підтримки участі жінок у прийнятті рішень, керується наскрізною темою з підтримки гендерної рівності Стратегії Швейцарського бюро співробітництва в Україні на 2015 - 2018роки. Жінки на рівні та у партнерстві з чоловіками стають рушійною силою втілення змін у процесі децентралізації. Саме тому DESPRO проводить тренінги для представниць місцевого самоврядування, а також запустив на платформі Спільнота практик онлайн курс «Гендерна політика для розвитку місцевого самоврядування» для представників усіх рівнів місцевого самоврядування, чоловіків та жінок. Крім того, з метою розширення можливостей для підвищення лідерського потенціалу жінок в об`єднаних територіальних громадах проект DESPRO зініціював створення Мережі жінок-лідерок місцевого самоврядування, приєднатися до якої можна у групі у мережі Facebook.
Тренінг "Жінки-лідерки місцевого самоврядування" відбувається уже вдруге. І сесія тривала з 14 по 16 травня та зібрала у Києві учасниць із 30 об'єднаних громад 15 областей України для насиченої програми з лідерства, побудови команди, комунікацій у громаді, гендерної політики, соціальних питань, законодавства та шляхів досягнення цілей сталого розвитку. Тренерками заходу стали Олена Добророднєва, досвідчена бізнес-тренерка та викладачка психології, та Елла Ламах, гендерна експертка та активістка. Особливою подією стала неформальна бесіда із відомою жінкою-лідеркою місцевого самоврядування - Веліною Заяць, головою Дунаєвецької міської ОТГ, яка стала прикладом для усієї України завдяки своїй інноваційності.
Цього року DESPRO проводить тренінг "Жінки-лідерки місцевого самоврядування" у партнерстві із Асоціацією об’єднаних територіальних громад, яка розвиває нові напрями діяльності платформи з питань гендерної рівності, та залучила учасниць до цього процесу задля співпраці громад із усієї України.
ІІ сесія тренінгу відбудеться у Києві 11-13 червня. Між тим, на учасниць чекає дистанційна робота над онлайн-курсом на Спільноті Практик та освоєння свіжих знань на практиці - у роботі в своїх громадах. Щоденне та практичне застосування представницями місцевого самоврядування навичок з лідерства, комунікацій та менеджменту - це запорука успіху та сталого розвитку громад!
15 липня 2025
Сила двох: співпраця ЦНАП і ДПС як один зі шляхів зміцнення бюджету громади
Сила двох: співпраця ЦНАП і ДПС як один зі...
Ще 2019-го мешканці Мерефи почали питати, чому за паспортом і субсидією можна прийти до ЦНАП, а за карткою платника...
15 липня 2025
Навчання для підприємців із культурних та...
Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD та формація Lanka.pro...
15 липня 2025
Начальник Очеретинської військової адміністрації Покровського району Донецької області Микола Коваленко про...
14 липня 2025
Аналіз положень Бюджетної декларації України на 2026-2028 роки
Аналіз положень Бюджетної декларації України на...
Автор: Ігор Герасимчук, експерт Програми Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» Бюджетна...