Близько 150 регіональних ЦНАП зможуть закупити додаткове обладнання для видачі документів, - Олександр Саєнко

Під час останнього засідання Координаційна рада з питань реформування держуправління підтримала пропозицію Міністерства економічного розвитку і торгівлі про виділення коштів на закупівлю 210 комплектів обладнання для оформлення паспортних документів у 105 центрах, утворених органами місцевого урядування, та 50 комплектів - для оформлення та видачі посвідчення водія і реєстрації транспортних засобів у ще 50 регіональних центрах.

«Державне управління має бути сервісним - працювати в інтересах громадян та надавати якісні адміністративні послуги», - наголосив Міністр Кабінету Міністрів, голова Коордради Олександр Саєнко.

Забезпечення ЦНАП обладнанням для видачі відповідних документів передбачено планом заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2019–2021. Також у рамках реформи планується виділити кошти на впровадження системи електронного урядування у ряді державних агентств та підключення окремих держорганів до загальної системи електронної взаємодії.

Крім напряму адмінпослуг та електронного урядування Координаційна рада розглянула ще ряд важливих питань, зокрема схвалення оновлених структур восьми пілотних міністерств. До липня пілотні міністерства повинні завершити реорганізацію.

«Зараз міністерства виконують багато невластивих їм функцій, наприклад, управління державними підприємствами, контрольно-інспекційна діяльність, надання послуг. Метою реорганізації є відокремлення таких невластивих функцій, а також функцій із забезпечення діяльності, для того щоб сфокусувати роботу міністерств на формуванні політики та розробці якісних рішень», - зазначила заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Тетяна Ковтун.

29.03.2019 - 11:34 | Переглядів: 11132
Близько 150 регіональних ЦНАП зможуть закупити додаткове обладнання для видачі документів, - Олександр Саєнко

Теги:

адміністративні послуги

Джерело:

Урядовий портал

Читайте також:

22 квітня 2026

22 квітня 2026

Культура пам’яті в громадах: «Меморіал» відкрив набір на нову програму

Культура пам’яті в громадах: «Меморіал» відкрив...

  Платформа пам’яті “Меморіал” оголошує реєстрацію для громад до участі у програмі “Культура пам’яті: відкриті...

22 квітня 2026

Антикорупційна програма місцевої ради: від формального документа до інструменту розбудови доброчесного середовища

Антикорупційна програма місцевої ради: від...

Сьогодні громади працюють в умовах високого адміністративного навантаження: підготовка до відновлення, управління...