У рамках Всеукраїнського проекту "Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації" у селі Стовп’яги Дівичківської об’єднаної громади, що на Київщині, відкрили комунальну установу “Інклюзивно-ресурсний центр”. Відтепер 48 дітей з особливими освітніми проблемами, які проживають на цій території, віком від 2 до 18 років зможуть здобувати тут дошкільну та загальну середню освіту.
Центр розміщений в приміщенні місцевої школи з окремим входом.
– Діти, які відчувають турботу, підтримку з боку держави, батьків, педагогів, зовсім по-іншому дивляться на світ. Адже такі особливі дітки мають право на щасливе дитинство, нормальний розвиток, бути в центрі нашого суспільства. Ми зробимо все, аби наш центр став одним із кращих ресурсних центрів не лише на Переяславщині, а й на Київщині,– зазначив голова Дівичківської ОТГ Тимофій Девко.
Інклюзивно-ресурсний центр у Стовп’ягах будували протягом трьох місяців. В облаштування трьох кімнат, в яких проводитимуться індивідуальні та групові заняття для дітей з особливими освітніми потребами, зону очікування для батьків та санвузол, вклали близько 420 тис. грн із місцевого бюджету. А ось за кошти обласного бюджету (близько 1 млн грн) придбали сучасні мобільні меблі, реабілітаційне обладнання, засоби корекції, ігрові матеріали та комп’ютерну техніку.
У центрі працюватиме логопед або дефектолог, вчитель з лікувальної фізкультури, практичний психолог. Робота в закладі буде спрямована і на інтелектуальний, і на фізичний розвиток дітей. Центр в змозі обслуговувати всіх дітей з особливими освітніми потребами, які проживають на території Дівичківської ОТГ.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Київська областьГромади:
Дівичківська сільська об’єднана територіальна громадаДжерело:
Вісник Переяславщини
Поділитися новиною:
13 грудня 2019
У Новоселівській ОТГ на Полтавщині відкрили...
Комфорт і безпека громадян є одним із ключових пріоритетів Новоселівської ОТГ. Свідченням цього є відкриття...
12 грудня 2019
Ремонт доріг та економія завдяки сонцю: ТОП-5...
Перша в Україні черепиця, яка допомагає заощаджувати на «комуналці», ремонт доріг, які не відновлювалися...
11 грудня 2019
У Вашківецькій ОТГ відкрили сучасний ЦНАП
10 грудня у Вашківецькій ОТГ Чернівецької області відкрили Центр надання адміністративних послуг у співпраці з...