Уряд Гройсмана для Львівщини

Нові об’єкти: будуємо сильну державу

Цього року на Львівщині за фінансової підтримки Уряду фінансують десятки соціально важливих проектів

Уряд щороку збільшує державну підтримку розвитку громад та розбудови інфраструктури. Цього року вона сягає понад 37,8 млрд грн. Ці кошти пішли в першу чергу на ремонти шкіл і дитячих садочків, лікарень, будівництво котелень і спортивних майданчиків. Також – на розвиток медицини у сільській місцевості, підтримку агровиробників у регіонах, енергоефективність

Цього року на Львівщині за фінансової підтримки Уряду фінансують десятки соціально важливих проектів. Зокрема, 2018 року Уряд виділив кошти на завершення реконструкції Львівського обласного перинатального центру, реставраційні роботи у парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ХІХ» в м. Пустомити, будівництво 16 гуртожитків для військовослужбовців у с. Старичі Яворівського району, реконструкцію з розширенням школи №41 в смт Брюховичі та реконструкцію ще багатьох шкіл і дитячих садків, а також – десятки інших проектів у області.

Державна підтримка регіонів – пріоритет Уряду, тому в проекті бюджету на наступний рік зростає фінансування регіональних програм. А це – нові садочки, відремонтовані школи, лікарні та спортивні об’єкти по всій області.

 

У нових кардіоцентрах Львова та Дрогобича рятуватимуть життя

У нових кардіоцентрах Львова та Дрогобича рятуватимуть життя

У Львівському обласному лікувально-діагностичному кардіо­центрі та Дрогобицькій міській лікарні № 1 наступного року відкриють кардіовідділення, оснащені сучасними ангіографами. За допомогою цього обладнання буде врятовано життя тисяч людей, які страждають на серцево-­судинні захворювання

Ангіографи буде придбано у межах урядової програми з розширення мережі кардіоцентрів за умов співфінансування з місцевими бюджетами. Це обладнання застосовується для діагностики та лікування патологій судин людського організму. За його допомогою лікарі можуть розпізнати зміни у судинах та провести лікування, зокрема, стентування, і врятувати людині життя.

Кардіоцентри працюватимуть в режимі 24 години на добу, без вихідних. Кожна людина, яка потрапить до таких центрів із гострим інфарктом міокарда, тобто потребуватиме термінової медичної допомоги, матиме безкоштовне обстеження та лікування, оскільки стенти та необхідні медичні матеріали закуповують державним коштом. Швидка діагностика та стентування знижує рівень смертності від інфаркту майже вчетверо.

Щороку в Україні 40 тисяч людей мають інфаркт, 16 тисяч серед них потребують негайного стентування. Саме тому Уряд розширює мережу кардіоцентрів, щоб хворі з серцево-судинними недугами мали можливість вчасно одержати професійну допомогу лікарів. Важливо, щоб пацієнт із гострим інфарктом потрапив до кардіоцентру якнайшвидше, адже від цього залежить його життя. Тому нові кардіоцентри розташовують на території країни таким чином, щоб «швидка» могла доправити пацієнта у відділення впродовж двох годин.

2017–2018 років Уряд виділив 300 млн грн на закупівлю 26 ангіографів для нових кардіоцентрів у різних регіонах. В бюджеті‑2019 передбачено на це іще 150 млн грн. Таким чином, за три роки в країні з’явиться 39 нових кардіоцентрів.

 

Якісні дороги: капітальний ремонт країни

Загалом цього року на проведення дорожніх робіт у Львівській області держава виділила близько 976 млн грн на 53,7 км шляхів

Уряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3 500 км українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним із пріоритетів Уряду. Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт і реконструкція доріг у країні майже не проводились. Починаючи від 2016 року, фінансування дорожньої галузі щорічно зростає.

«Це – частина реалізації нашої стратегії: за п’ять років з’єднати всі обласні центри України. Наголошую: українці мають право їздити і зрештою – їздитимуть добрими дорогами», – заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман

Від цього року Укравтодор відповідальний за ремонт і утримання доріг тільки державного значення. Кошти для реконструкції шляхів місцевого значення передають через Дорожній фонд на місця, і вже місцева влада визначає, ремонт яких доріг є пріоритетним для цього регіону. Цьогоріч на ремонти і будівництво шляхів спрямовано близько 46 млрд грн, з них 11,5 передають у регіони на ремонт місцевих доріг.

Загалом цього року на проведення дорожніх робіт у Львівській області держава виділила близько 976 млн грн на 53,7 км шляхів. Зокрема, на реконструкцію мостового переходу автомобільної дороги М‑12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та реконструкцію автомобільної дороги Т‑14–16 Львів – Пустомити – Меденичі, капітальний ремонт ділянок доріг М‑11 Львів – Шегині, Р‑40 Рава-Руська – Яворів – Судова Вишня, Т‑14–25 Миколаїв – Городок – Жовква – К. Бузька-Бібрка та мостового переходу через р. Бовдурка на дорозі Т‑14–10 Броди – Червоноград, а також ремонт ділянок доріг М‑06 Київ – Чоп, Н‑09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів, Р‑15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква, М‑09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська, Н‑13 Львів – Самбір – Ужгород, Т‑14–19 Миколаїв – Жидачів – Калуш, Т‑14–18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий та Т‑14–02 Східниця – Пісочна.

Завдання, яке ставить Уряд, – за п’ять років з’єднати якісними дорогами усі обласні центри. Дороги уже будують за новими стандартами, під суворим контролем і за новими жорсткими вимогами до підрядників. У проекті бюджету на 2019 рік Урядом передбачені рекордні 55,6 млрд грн на дорожню галузь, із них 14,7 млрд грн – на місцеві шляхи. Ще 2,5 млрд грн піде на безпеку дорожнього руху.

Теги:

уряд2018 Володимир Гройсман

Область:

Львівська область

Поділитися новиною:

Читайте також:

01 грудня 2022

01 грудня 2022

01 грудня 2022

Як громадам відновити втрачені через війну документи?

Як громадам відновити втрачені через війну...

Під час війни постає потреба у створенні нових документів та відновленні втрачених. На запит керуючих справами та...

30 листопада 2022

«Відповідальність – це перший крок до лідерства» - розмова про жіноче лідерство у місцевій владі

«Відповідальність – це перший крок до...

Згідно з індексом гендерного розриву, який опублікував Всесвітній економічний форум, жодній країні світу досі не...