Уряд Гройсмана для Вінниччини

Нові об’єкти: будуємо сильну державу

Цього року на Вінниччині за фінансової підтримки Уряду фінансують десятки проектів – реконструюють і добудовують медичні заклади і школи, спортивні майданчики, ремонтують дороги, реконструюють котельні

Уряд щороку збільшує державну підтримку розвитку громад та розбудови інфраструктури. Цього року вона сягає понад 37,8 млрд грн. Ці кошти пішли в першу чергу на ремонти шкіл і дитячих садочків, лікарень, будівництво котелень і спортивних майданчиків. Також – на розвиток медицини у сільській місцевості, підтримку агровиробників у регіонах, енергоефективність

Цього року на Вінниччині за фінансової підтримки Уряду фінансують десятки проектів – реконструюють і добудовують медичні заклади і школи, спортивні майданчики, ремонтують дороги, реконструюють котельні.

Зокрема, 2018 року Уряд виділив кошти на реконструкцію проспекту Космонавтів із площею Костянтина Могилка, на облаштування футбольного поля Палацу дітей та юнацтва, ремонт мосту через Південний Буг, реконструкцію школи в с. Сосонка, реконструкцію пологового відділення Шаргородської ЦРЛ, капітальний ремонт Стрижавського дитячого будинку – інтернату; на реконструкцію легеневого відділення медичного об’єднання «Фтизіатрія», на придбання пересувного мамографа для Подільського регіонального центру онкології, будівництво хірургічного корпусу обласної лікарні ім. М. Пирогова, придбання 69 шкільних автобусів, завершення будівництва, реконструкцію і утеплення шкіл, садочків області, а також – десятки інших об’єктів.

Державна підтримка регіонів – пріоритет Уряду, тому в проекті бюджету на наступний рік зростає фінансування регіональних програм. А це – нові садочки, відремонтовані школи, лікарні та спортивні об’єкти по всій області.

 

У новому кардіоцентрі Могилів-Подільського рятуватимуть життя

кардіоцентр, оснащений сучасним ангіографом

У Могилів-Подільській окружній лікарні інтенсивного лікування наступного року відкриють кардіоцентр, оснащений сучасним ангіографом. За допомогою цього обладнання буде врятовано життя тисяч людей, які страждають на серцево-судинні захворювання.

Ангіограф було придбано у межах урядової програми з розширення мережі кардіоцентрів за умов співфінансування з місцевим бюджетом. Це обладнання застосовується для діагностики та лікування патологій судин людського організму. За його допомогою лікарі можуть розпізнати зміни у судинах та провести лікування, зокрема, стентування, і врятувати людині життя.

Кардіоцентр працюватиме в режимі 24 години на добу, без вихідних. Кожна людина, яка потрапить до нього з гострим інфарктом міокарда, тобто потребуватиме термінової медичної допомоги, матиме безкоштовне обстеження та лікування, оскільки стенти та необхідні медичні матеріали закуповують державним коштом. Швидка діагностика та стентування знижує рівень смертності від інфаркту майже вчетверо.

Щороку в Україні 40 тисяч людей мають інфаркт, 16 тисяч серед них потребують негайного стентування. Саме тому Уряд розширює мережу кардіоцентрів, щоб хворі з серцево-судинними недугами мали можливість вчасно одержати професійну допомогу лікарів. Важливо, щоб пацієнт із гострим інфарктом потрапив до кардіоцентру якнайшвидше, адже від цього залежить його життя. Тому нові кардіоцентри розташовують на території країни таким чином, щоб «швидка» могла доправити пацієнта у відділення впродовж двох годин.

2017–2018 років Уряд виділив 300 млн грн на закупівлю 26 ангіографів для нових кардіоцентрів у різних регіонах. У бюджеті‑2019 передбачено на це ще 150 млн грн. Таким чином, за три роки в країні з’явиться 39 нових кардіоцентрів.

 

Якісні дороги: капітальний ремонт країни

на проведення дорожніх робіт у Вінницькій області держава виділила близько 2 млрд грн на 94,9 км шляхів

Уряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3 500 км українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним із пріоритетів Уряду. Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт і реконструкція доріг у країні майже не проводились. Починаючи від 2016 року, фінансування дорожньої галузі щорічно зростає. «Це – частина реалізації нашої стратегії: за п’ять років з’єднати всі обласні центри України. Наголошую: українці мають право їздити і зрештою – їздитимуть добрими дорогами», – заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Від цього року Укравтодор відповідальний за ремонт і утримання доріг тільки державного значення. Кошти для реконструкції шляхів місцевого значення передають через Дорожній фонд на місця, і вже місцева влада визначає, ремонт яких доріг є пріоритетним для цього регіону. Цьогоріч на ремонти і будівництво шляхів спрямовано близько 46 млрд грн, із них 11,5 передають у регіони на ремонт місцевих доріг.

Загалом цього року на проведення дорожніх робіт у Вінницькій області держава виділила близько 2 млрд грн на 94,9 км шляхів. Зокрема, на ремонт ділянок траси М‑21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, що пролягає через Вінницю, дороги Р‑33 Він­ниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка, Т‑02–02 Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань, Т‑06–10 Любар – Хмільник – Нова Ушиця та Т‑02–22 Шпиків – Тульчин – Тростянець – Бершадь.

Завдання, яке ставить Уряд, – за п’ять років з’єднати якісними дорогами усі обласні центри. Дороги уже будують за новими стандартами, під суворим контролем і за новими жорсткими вимогами до підрядників. У проекті бюджету на 2019 рік Урядом передбачені рекордні 55,6 млрд грн на дорожню галузь, із них 14,7 млрд грн – на місцеві шляхи. Ще 2,5 млрд грн піде на безпеку дорожнього руху.

Теги:

Володимир Гройсман уряд2018

Область:

Вінницька область

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:
2a10bd128857c6559651f36e3ddb0922

06 грудня 2019

Якісніші та доступніші послуги: Омельницька ОТГ...

6 грудня у селі Омельник Полтавської області почав роботу модернізований Центр надання адміністративних послуг та три...

3b73af7bbdb240b34e5f9253b9672dfc

06 грудня 2019

У Коломацькій громаді з’явилася Молодіжна рада

Молоді, активні та амбітні жителі Коломаччини взялися робити свою громаду комфортнішою та привабливішою для життя. Ще...

Cfc799fa29fb906e9ef2232eefd682f5

06 грудня 2019

На Чернігівщині нагородили авторів кращих...

Вже другий рік поспіль напередодні Дня місцевого самоврядування в Україні в Чернігівській обласній раді підбивають...