27 листопада об 11.00 відбудеться круглий стіл, присвячений підведенню підсумків, а також обговоренню подальших перспектив впровадження проекту Асоціації ОТГ «Марафон: енергоефективна та безпечна громада» (Зала 2).
Організатор: Асоціація об'єднаних територіальних громад.
Учасники:
Коротко. Під час «круглого столу» відбудеться підписання Меморандумів про співпрацю між Асоціацією об'єднаних територіальних громад та Державним агентство з енергоефективності та енергозбереження України, а також Проектом ПРООН «Усунення бар'єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО».
У рамках проекту «Марафон: енергоефективна та безпечна громада» були проведені інформаційні заходи, презентації в 4 областях України, відбулися конкурси «Енергоефективна громада» та «Безпечна громада». Проект має соціально-інформаційне спрямування, оскільки до конкурсу були залучені мешканці громад.
Марафон відбувається за підтримки: Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, проекту «Енергоефективність у громадах» GIZ, шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» SKL International, ПАТ «ДАТАГРУП», ТОВ «Золотой Мандарин Квадра», ТОВ «Ондулін Будівельні матеріали» та ТОВ «Бауміт Україна».
Довідково. Одне із стратегічних завдань Асоціації об'єднаних територіальних громад - сприяння створенню безпечного середовища в громадах. Сьогодні «безпечна» громада - це передусім енергоефективна громада, яка ставить собі за мету проведення якісної термомодернізації муніципальних об'єктів, використовуючи новітні технології та рішення, займається енергонезалежністю і прагне замінити газ на альтернативні види палива з використанням альтернативних джерел енергії, а також піклується про безпеку місцевих жителів та їх комфортне життя.
АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ – anna@ukrinform.com або за тел.: (044) 299-05-00
Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)
Контактні телефони: (044) 299-03-32; 299-05-01
Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.
15 липня 2026
Модельна навчальна програма курсу за вибором...
Це важливий крок для розвитку освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, що допомагають...
15 липня 2026
МОН винесло на громадське обговорення проєкт...
Документ покликаний адаптувати чинні нормативи до реформи Нової української школи та сучасних потреб шкіл. Проєкт...
15 липня 2026
У «Львівській агломерації» презентують...
16 липня 2026 року відбудеться фінальна презентація проєкту «Разом заради кращих послуг: міжмуніципальна співпраця у...
14 липня 2026
Олексій Марченко: «Не сумніваюся у тому, що до нас повернеться 90% наших мешканців…»
Олексій Марченко: «Не сумніваюся у тому, що до...
Начальник Лазурненської селищної військової адміністрації Херсонської області Олексій Марченко про громаду, яка...