Профіль Журналіста
Вівчарик Назарій
Черкаська область

Вівчарик Назарій

Журналіст інтернет-видання «Прочерк»

 

Закінчив Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Журналістика», має ступінь магістра. Член Спілки журналістів України (з 2010 року). Член Спілки письменників України (з 2019 року).

Як доповідач виступав у 2016 році на конференції "Голос місцевих ЗМІ" (місто Київ) з темою доповіді "Візуалізація історій про переселенців". Конференція була організована за ініціативи британської Фундації Томсон спільно з Міжнародним інститутом регіональної преси та інформації і в партнерстві з Національною спілкою журналістів України.

Учасник тренінгів та семінарів, зокрема, які проходили у партнерстві з Представництвом ООН в Україні та Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

2021 року нагороджений пам’ятною медаллю "ЗА ВІРНІСТЬ ТРАДИЦІЯМ" І ступеня від Міжнародної Організації Козацтво України.

Нагороджений дипломом творчого конкурсу Черкаської ОДА у номінації "Кращий журналіст року" (2012 р.).

Переможець Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади" (2016 рік), Відзнака IV українсько-польського конкурсу журналістської майстерності (2016 рік).

Лауреат Всеукраїнського конкурсу кращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника 2017 року і 2020 року.

Фіналіст ряду літературних конкурсів.

Посів перше місце в Міжнародному літературному конкурсі есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури» уномінації «Есе».

Має чотири видані книги.

Також журналіст є автором серії нарисів з-за кордону - з Тунісу, Чехії, Америки.

 

Досвід роботи у реформі

Серію нарисів і статей, які згодом входили до звітів профільних організацій, публікував про громади Черкащини. Зокрема, писав про громади Корсунщини, Черкащини, Катеринопільщини, Золотоніщини, Камянщини, Лисянщини, громади з інших куточків Черкащини. Ряд матеріалів також готувався у співпраці з організаціями, які сприяють розвитку і децентралізації України, зокрема, у співпраці з АМУ.

 

Децентралізація – це…

Вважаю децентралізацію однією з найуспішніших і необхідних реформ в Україні. Передача повноважень на місця з одного боку виявляє сильні і слабкі сторони громад, дає змогу переформатувати зусилля, з іншого боку, це дозволяє громадам самостійно володіти своїми ресурсами.

Контакти: nazarviv(песик)gmail.com
Сагунівська громада: у пошуках інвесторів і фахівців
Черкаська область
09 грудня 2021 - 16:02
Старостинські округи на Черкащині будуть переформатовані до кінця жовтня
Черкаська область
23 жовтня 2021 - 11:04