Профіль Журналіста
Мартинко Михайло
Луганська область

Мартинко Михайло

Журналіст філії  АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Регіональна дирекція UA: Донбас», «Українське радіо Пульс»

 

Досвід роботи у реформі

Темою децентралізації займаюсь вже четвертий рік. Спочатку вона може здатися складною. Але це лише поверхневий погляд. Особисто я, вивчаючи її, почав з подорожей по громадах. Подорож — це пригода, пізнавання світу та нові знайомства. Тому розуміння законодавства, економіки та інших речей, дотичних до децентралізації,  при пізнаванні реформи приходять у бесідах ненав'язливо. Кожна громада по своєму унікальна, тому пізнавати реформу, а головне писати про неї  - необхідно, бо, по-перше, вона одна з найуспішніших в Україні, а по-друге, її результати відчувають на собі всі жителі громади, бачачи все власними очима.

 

Досягенння:

Двічі ставав переможцем Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади" у номінації "Радіоматеріал":

  • у 2019 році отримав диплом І ступена за матеріал "Децентралізація у Нижній Дуванці та Новопскові»;
  • у 2020 році   отримав Диплом ІІІ ступеня за матеріал «Роль підприємництва у процесі децентралізації на Луганщині».

 

У 2020 році пройшов навчальну програму проєкту Фонду Thomson Reuters "COVID-19 Hub з висвітлення пандемії і її наслідків в країнах Східного партнерства" за підтримки Міністерства закордонних справ та у справах Співдружності Великої Британії, де вчився писати матеріали у жанрі "історія".

У 2021 році захистив магістерську роботу у Східноукраїнському національному національному університеті імені Володимира Даля за темою: "Журналістика рішень, як новий напрямок у роботі українських ЗМІ". На мій погляд, у цьому жанрі можна роботи дуже хороші, а головне - корисні матеріали по децентралізації.

 

Децентралізація - це...

Висвітлення цієї теми дає розуміння, що люди можуть бути ініціативними, і у випадку децентралізації - ініціатива  винагороджується.

Контакти: michailomartynko(песик)gmail.com
Розвиток освіти в громаді: практика Дружківської громади (аудіо)
Донецька область
25 червня 2021 - 15:14