УВАГА! Ця інформація вже не є актуальною, а збережена на порталі радше для історії.

Нагадаємо, 12 червня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв 24 розпорядження щодо визначення адміністративних центрів та затвердження територій громад областей. В результаті в країні було створено 1469 територіальних громад (в т.ч. 31 тергромада на непідконтрольній території в межах Донецької та Луганської областей).Актуальний перелік громад та основна інформація про них є ТУТ 

Вербківська сільська об’єднана територіальна громада
  Зроблено План
Соцзахист дітей

На території Вербківської ОТГ інклюзивною освітою охоплено 2 дітей.

З метою соціального захисту діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, на постійній основі забезпечуються безкоштовною шкільною формою та гарячим харчуванням і щорічним оздоровленням за рахунок коштів місцевого бюджету.

На території громади створені дитячі ігрові майданчики.

Для забезпечення надання якісних освітніх послуг дітям з особливими потребами планується створення інклюзивного класу.

На базі Вербківського ДНЗ «Оксанка» планується створення логопедичної групи для дітей з легкою розумовою відсталістю.

Планується створення патронатної сім’ї з метою запобігання вилучення дітей в інтернатні заклади з асоціальних сімей.

Охорона здоров'я Проведено капітальні ремонти амбулаторій, закуплено сучасно медичну техніку, збудовано сімейний гуртожиток для молодих лікарів  
Економічний розвиток Проведено капітальний ремонт доріг, вуличного освітлення зі встановленням сонячних батарей, капітальний ремонт клубних закладів, шкіл та дитячих садків,  
Е-урядування

З 30 листопада 2016 року активно працює ЦНАП, в якому надаються 107 видів адміністративних послуг, зокрема в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу, земельних ділянок, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання особи, а також інші послуги сільської ради та її виконавчого комітету 

В стадії розробки місцева програма інформатизації
Безпека життя

Створено відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та ВОС, мобілізаційної роботи.Затверджено Положення про місцеву ланку ТП ЄДС ЦЗ.

Постійно проводиться пропаганда знань з цивільного захисту серед населення та розвиток його громадської свідомості щодо власної а колективної безпеки.

Соціальний ефект: Створення оптимальної системи управління територіальною підсистемою єдиної державної системи цивільного захисту та підвищення ефективності її функціонування.

 

Культура та спорт

Відкрито школу гончарного мистецтва, музей історії громади.

 

Стратегія розвитку

 

Розпочато розробку Стратегії

Освіта

Забезпечено рівний доступ осіб до якісної освіти.

Створено умови для здобуття особами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи, допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання та позашкільної освіти.

Провести аналіз мережі підпорядкованих навчальних закладів з урахуванням їх кадрового потенціалу та рівня матеріально-технічного забезпечення.

Створювати з урахуванням соціально-економічних, національних, культурно-освітніх і мовних потреб за наявності необхідної кількості учнів (вихованців) відповідно до встановлених нормативів наповнюваності класів, необхідної матеріально-технічної та науково-методичної бази, педагогічних кадрів/ або забезпечити утримання  закладів освіти нового типу, опорних закладів та їх філій у порядку, визначеному чинним законодавством.

Організувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадськості щодо утворення округу, опорних закладів, їх філій.

Вивчити стан впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання у навчальних закладах, що входитимуть до складу округу, та якість надання зазначених освітніх послуг.

Провести прогнозування витрат на зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, придбання шкільних автобусів з метою організації підвезення учнів (вихованців) і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та до місця проживання, введення у разі потреби додаткових посад педагогічних працівників;

Долучитись до реалізації Концепції “Нова українська школа”.

 Реалізувати на практиці пріоритети розвитку системи освіти, надання якісних освітніх послуг дітям, розвиток компетентностей в умовах загальноосвітньої школи, підготовки до життя.

 Завершити процедуру створення структурних підрозділів освіти виконавчого органу об’єднаної територіальної громади та методичних служб.

 Завершити формування власної і ефективної системи забезпечення освітніми послугами населення своєї громади.

Кадри децентра-лізації

Участь у 2016-т 2017 роках представників громади та  у дистанційному навчанні

  • "Староста - лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади"
  •  "Проекти як інструменти розвитку громади"
  • " Організація роботи  Центру надання адміністративних послуг в громаді"
  • "Депутат - лідер громади"

Участь у  2017 році представників громади у дистанційному навчанні

  • "Мистецтво жити в громаді"
  • "Формування освітньо-культурно-спортивного простору громади"

Поділитися

отг

Оберіть область, громаду або населений пункт