10 жовтня у Києві експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» презентують два звіти про фінансову децентралізацію в Україні:
1. Фінансова децентралізація та реформа фінансів органів місцевого самоврядування реорганізація державного сектору в Україні в 2014-2017 роках. У звіті розглядається прогрес, якого Україна досягла у виконанні цілей, визначених Концепцією реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, шляхом аналізу еволюції системи внутрішніх міжурядових фінансових відносин країни з 2014 року.
2. Оцінка впливу децентралізації на прозорість та ефективність публічних видатків. У документі автори намагались порівняти ефективність використання публічних коштів об’єднаними територіальними громадами, районними державними адміністраціями та необ’єднаними громадами, тобто міськими та сільськими населеними пунктами, які не стали частиною ОТГ.
Місце проведення: Київ, вул. Велика Житомирська, 20 (Дім децентралізації).
Час: 10:00
09 липня 2025
Відтермінування розробки комплексних планів громад: новий законопроєкт зареєстрований у Парламенті
Відтермінування розробки комплексних планів...
У Верховній Раді група народних депутатів зареєстрували проєкт Закону №13437 «Про внесення змін до деяких...
09 липня 2025
Переосмислення стратегічного планування регіонального розвитку: виклики нового циклу
Переосмислення стратегічного планування...
Стратегічне планування регіонального розвитку в Україні синхронізоване з семирічним програмним циклом ЄС, а отже,...
09 липня 2025
17 липня - вебінар «Від ідеї до фінансування:...
17 липня 2025 року, з 12:00 до 15:00, відбудеться вебінар «Від ідеї до фінансування: розбираємося, як працює...
08 липня 2025
На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відкрили профорієнтаційний хаб
На базі Чернігівського професійного ліцею...
4 липня 2025 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулося відкриття...