«ЦНАП у валізі»: Жителі Донецької і Луганської областей зможуть отримати послуги ЦНАП вдома

Нещодавно Центру надання адміністративних послуг у Миколаївській ОТГ Донецької області Програма розвитку ООН передала цифрову валізу, придбану в межах Програми відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Такий мобільний “ЦНАП у валізі” значно удосконалить процес надання адміністративних та соціальних послуг представникам маломобільних груп населення: особам похилого віку, людям з інвалідністю, жінкам з маленькими дітьми, громадянам, які не можуть самостійно відвідати ЦНАП.

«Тепер для того, щоб отримати адміністративні та соціальні послуги зовсім не обов’язково приїжджати до ЦНАПу, бо ЦНАП може приїхати до вас», - сказав Янтомас Хімстра, директор ПРООН в Україні.

«Ця технологія дозволяє надавати якісні послуги особам з інвалідністю, людям похилого віку у віддалених районах, в тому числі біля лінії зіткнення», - додав він. 

Мобільний ЦНАП має вигляд невеликої металевої валізи, в якій міститься ноутбук, зчитувач ID-карток, інтернет-модем та спеціалізоване програмне  забезпечення.

Такі комплекти виготовляють та програмують у м. Кремінна Луганської області. Всього 16 таких комплектів буде надано громадам у Донецькій та Луганській областях у найближчі тижні.

Завдяки підтримці Європейського Союзу ПРООН також допомогла створити 13 ЦНАПів у Донецькій і Луганській областях. Ця допомога включає надання сучасних меблів, обладнання, програмного забезпечення, а також розвинення потенціалу персоналу у наданні послуг громадянам.

05.10.2018 - 14:50 | Переглядів: 18167
«ЦНАП у валізі»: Жителі Донецької і Луганської областей зможуть отримати послуги ЦНАП вдома

Приєднані зображення:

Теги:

адміністративні послуги

Область:

Донецька область Луганська область

Громади:

Миколаївська міська об’єднана територіальна громада Миколаївська територіальна громада

Джерело:

ПРООН

Читайте також:

05 червня 2026

Уряд схвалив Концепцію створення єдиної цифрової екосистеми управління публічними інвестиціями

Уряд схвалив Концепцію створення єдиної...

Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розбудови Єдиної цифрової екосистеми управління публічними інвестиціями...

05 червня 2026

Проєкт DECIDE оголошує національний відбір громад на грантову програму розвитку академічних ліцеїв

Проєкт DECIDE оголошує національний відбір...

Швейцарсько-український проєкт DECIDE продовжує відбір та запрошує територіальні громади з усіх областей України...

05 червня 2026

Якість підготовки як основа для інвестицій у громади

Якість підготовки як основа для інвестицій у...

Конференція «Зміцнення стійкості: від стратегічних рішень до пріоритетів відновлення громад» зібрала представників...

04 червня 2026

Онлайн-конференція “Енергетична стійкість громад: від викликів до практичних рішень”

Онлайн-конференція “Енергетична стійкість...

Центр розвитку інновацій спільно з EDIH “Kyiv HiTech” та робочою групою “Енергоострів” запрошують представників...