Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман сподівається, що конституційна реформа у частині децентралізації буде успішно реалізована.
Виступаючи перед представниками студентського врядування з 34-х вищих учбових закладів Харкова у понеділок в рамках робочої поїздки до Харківської області, Володимир Гройсман зазначив, що без системних змін у системі влади, без чіткого розмежування владних повноважень і повернення довіри до владних інститутів не можливий успіх держави, її подальший розвиток, здійснення секторальних реформ, у тому числи, у науково-освітній сфері.
«Ми в одному кроці від еволюційних змін в усіх сферах, - зазначив Володимир Гройсман. – Я вірю в те, що ми зможемо розбудувати успішну європейську державу». У цьому контексті керівник Парламенту висловив сподівання, що у політичної еліти «вистачить волі для прийняття відповідальних рішень». «Реформа з децентралізації зробить Україну сильною, - підкреслив він. – Жодних ризиків вона не має».
Відео:
Теги:
Область:
Харківська областьДжерело:
Прес-служба Голови Верховної Ради України
09 липня 2025
Відтермінування розробки комплексних планів громад: новий законопроєкт зареєстрований у Парламенті
Відтермінування розробки комплексних планів...
У Верховній Раді група народних депутатів зареєстрували проєкт Закону №13437 «Про внесення змін до деяких...
09 липня 2025
Переосмислення стратегічного планування регіонального розвитку: виклики нового циклу
Переосмислення стратегічного планування...
Стратегічне планування регіонального розвитку в Україні синхронізоване з семирічним програмним циклом ЄС, а отже,...
09 липня 2025
17 липня - вебінар «Від ідеї до фінансування:...
17 липня 2025 року, з 12:00 до 15:00, відбудеться вебінар «Від ідеї до фінансування: розбираємося, як працює...
08 липня 2025
На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відкрили профорієнтаційний хаб
На базі Чернігівського професійного ліцею...
4 липня 2025 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулося відкриття...