АНОНС! Черговоий захід в рамках реалізації проекту Асоціації міст України USAID «ДІАЛОГ» та програми IREX «Бібліоміст»

30 листопада об 11:00 в інтернет - центрі ОУНБ ім.Д.Чижевського відбудеться вебінар на тему " Децентралізація влади та реформа місцевого самоврядування»". Організатор заходу – Офіс реформ у Кіровогрардській області.

Учасники заходу - новообрані сільські та селищні голови Петрівського, Добровеличківського, Долинського, Новгородківського, Новоархангельського, Устинівського, Гайворонського, Компаніївського, Кіровоградського, Олександрійського районів. Спікери заходу – експерти регіонального Офісу. 

Питання для обговорення: Децентралізація: ЩО? НАВІЩО? ЯК? Спроможна громада. Добровільне об’єднання громад: ЗИСКИ та РИЗИКИ для ГРОМАД. Як держава стимулюватиме та підтримуватиме громади, що об’єднаються. Перспективний план формування територій громад Кіровоградщини: процес ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ.

 

Область:

Кіровоградська область

Джерело:

Офіс реформ

Читайте також:

03 червня 2026

03 червня 2026

Пресанонс щодо старту відбору громад для участі у проєкті «ВСІМ. Формування культури доброчесності в громадах»

Пресанонс щодо старту відбору громад для участі...

Відкритість, довіра та доброчесність не з'являються самі собою. Їх будують люди та громади, які готові змінювати...

03 червня 2026

Вакансія: Старший(-а) експерт(-ка) з питань комунальних підприємств

Вакансія: Старший(-а) експерт(-ка) з питань...

Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...

03 червня 2026

Каталоги можливостей червня: нова підбірка грантів для розвитку громад

Каталоги можливостей червня: нова підбірка...

  Червень відкриває нові можливості для громад, які готові втілювати важливі проєкти для своїх жителів. Аби...