40% новообраних голів об’єднаних громад на Львівщині – жінки, що значно більше від аналогічного показника загалом по Україні
Такими є результати аналізу, який провела аналітична група Громадської організації «Європейський діалог».
Переважна більшість голів об’єднаних громад Львівщини потрапляє у вікову групу «40-60 років» – 11 голів, яка є найчисельнішою групою загалом по країні. Також є по 2 представники «молодшої» категорії – «до 40 років» та «старшої» – «більше 60 років».
Усі новообрані голови мають вищу освіту.
Головами об’єднаних громад на Львівщини обрано здебільшого голів «центральних» громад (тобто тих, на основі яких сформовано об’єднану громаду) – в 12 об’єднаних громадах.
12 грудня 2025
Французький досвід для українських громад:...
Члени Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального...
12 грудня 2025
Коли знання запускають участь: як Здолбунівська...
Авторки: Тетяна Лукеря, Олександра Койдель – Центр демократичної стійкості (Київська школа економіки) Частина...
12 грудня 2025
Як органам місцевого самоврядування проводити...
Національне агентство України з питань державної служби затвердило Методичні рекомендації щодо проходження...
11 грудня 2025
Можливості для громад Дніпропетровщини та Житомирщини: презентація проєкту U-RESTORE
Можливості для громад Дніпропетровщини та...
18 грудня команда проєкту U-RESTORE проведе онлайн-презентацію у Zoom, щоб представити проєкт і можливості...