Молодіжний центр громади – це двигун розвитку територій

У громадах Житомирщини працюють над відкриттям Молодіжних центрів. У Новоборівській ОТГ такий центр готові відкрити вже найближчим часом, адже з лютого цього року активно запрацювала молодіжна рада, яка допомагає місцевим посадовцям в організації цього процесу.

«Зробити ремонт старого сільського клубу і поміняти вивіску на дверях – це навіть не половина справи. Важливо наповнити змістом простір Молодіжного центру, згуртувати людей та активізувати молодь, аби люди почали долучатись до розвитку територій. Саме тому, важливо роз’яснити весь механізм створення таких центрів у громадах», - наголосив Дмитро Клименко, радник з комунікації Житомирського ЦРМС.

Сьогодні в Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг «Програми розвитку молодіжної політики» для фахівців ОТГ на якому обговорили алгоритми створення Молодіжних центрів та написання програм розвитку молоді, громадських організацій, спорту та громадянського суспільства.

«У громаді є багато молоді, але середовища для розвитку ще не сформовано. Існуюча мережа будинків культури та навчальні заклади є гарною основою для тих ідей і проектів, які допоможуть нашим молодим людям реалізувати себе. Але тут потрібно визначити як це зробити? Саме за цим ми і приїхали в Центр», - переконана Інна Гиндич, методист з питань освіти Краснопільської ОТГ.

Дві лекції для фахівців ОТГ провела Ірина Ковальчук, начальник управління у справа сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради по темі підготовки програм розвитку молодіжного середовища, які вже напрацьовані у Житомирі.

«Ми працюємо із громадськими організаціями дуже тісно, адже краще активних молодих людей про їх же потреби ніхто не знає. В кінці року ми збираємо пропозиції від громадських організацій та просимо депутатів виділити фінансування», - розповіла Ірина Ковальчук.

Представники 16 громад отримали інформацію та нові контакти корисні для розвитку молодіжної політики у громаді.

20.07.2018 - 12:07 | Переглядів: 12712
Молодіжний центр громади – це двигун розвитку територій

Приєднані зображення:

Теги:

молодь

Область:

Житомирська область

Джерело:

Читайте також:

13 вересня 2025

12 вересня 2025

Стартувала шоста навчальна платформа для керівників ЦНАП

Стартувала шоста навчальна платформа для...

  11 вересня 2025 року розпочалося навчання шостої групи Навчальної платформи для керівників ЦНАП у межах...

11 вересня 2025

Парламент зареєстрував постанову на підтримку безперервності органів місцевого самоврядування в умовах війни

Парламент зареєстрував постанову на підтримку...

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови №14031, спрямований на підтвердження легітимності та...

11 вересня 2025

Президент підписав Закон "Про професійну освіту"

Президент підписав Закон "Про професійну освіту"

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про професійну освіту», ухвалений Верховною Радою...