Мінрегіон запровадить SMART-спеціалізацію регіонального розвитку, - Зубко

Стратегічне планування регіонального розвитку обов’язково міститиме елементи SMART-спеціалізації. Що означає — при реалізації регіональних проектів — впровадження інновацій, використання сучасних наукових розробок, застосування swot-аналізу проектів, створення нових конкурентних видів діяльності. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Це можливість обернути синергію науки, бізнесу та місцевого самоврядування на абсолютно нові інвестиційні перспективи регіонів та вивести громади на новий рівень розвитку. Інтегруємо методику ЄС SMART-спеціалізації у стратегію регіонального розвитку. Такі підходи й рішення запропонував Мінрегіон і найближчим часом вони будуть винесені на розгляд Уряду», — наголосив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, елементи SMART-спеціалізації мають бути обов’язковими у проектах регіонального розвитку, у державній та регіональних стратегіях розвитку.

Читайте також:

30 січня 2026

15 громад Прикарпаття об’єднуються навколо Івано-Франківська: у Галичі підписали меморандум про створення міської агломерації

15 громад Прикарпаття об’єднуються навколо...

У місті Галич керівники 15 територіальних громад Івано-Франківської області підписали меморандум про співпрацю, який...

29 січня 2026

Олексій Рябикін: схвалений Урядом законопроєкт закладає європейські правила розмежування повноважень

Олексій Рябикін: схвалений Урядом законопроєкт...

«Цей закон закладає основу для європейської моделі публічного врядування в Україні – з чітким розмежуванням...

29 січня 2026

Цифровий контроль ДІАМ: як «Прозоре будівництво» змінює правила гри для громад

Цифровий контроль ДІАМ: як «Прозоре...

Запуск цифрового застосунку «Прозоре будівництво» для фахівців державного архітектурно-будівельного контролю є...