Протягом січня-травня 2018 р. доходи місцевих бюджетів зросли до 89,7 млрд грн. Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року — 24,1% або 17,39 млрд гривень.
Зростання місцевих бюджетів у порівняно з аналогічним періодом минулого року, відбулося у всіх регіонах України: від 180 млн грн — у Чернівецькій області, до 1,9 млрд — у Дніпропетровській. Бюджет міста Києва зріс на 2,8 млрд гривень. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
За його словами, найвищі темпи зростання доходів відносно минулого року зафіксовано у Полтавській (+30,4%), Донецькій (+28,0%), Сумській (+27,9%), Тернопільській (+27,0%) областях.
Також за цей період зросли і доходи місцевих бюджетів 665 ОТГ, які склали 7,43 млрд грн. Їх приріст – 64,8% або 2,92 млрд грн. Із розрахунку на 1 жителя середній показник власних доходів 665 ОТГ збільшився до 1322,1 грн з 802,2 грн (+519,9 грн).
Теги:
Джерело:
Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України
20 травня 2026
Стратегії розвитку громад 2021-2027: чому їх не...
За даними моніторингу затвердження стратегій розвитку територіальних громад, який щоквартально проводиться...
19 травня 2026
Стратегії розвитку: чи знають громади, куди вони рухаються?
Стратегії розвитку: чи знають громади, куди...
Українські громади сьогодні функціонують у надзвичайно складних умовах повномасштабної війни, значних руйнувань...
19 травня 2026
Чи готові громади України до нових енергетичних викликів?
Чи готові громади України до нових енергетичних...
В умовах постійних атак на інфраструктуру та потреби у сталому відновленні питання енергетичної стійкості громад...
18 травня 2026
Міносвіти: 1,2 мільярда гривень спрямують на...
Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанов № 1554 та № 170, які регулюють розподіл субвенції «Нова українська...